Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia3110

angie
hej hej plavky a prisla som k nim uplne ze nahodou :D kamoska si ich objednala a nesedeli jej tak som ich kupila..no mam ich tak nadoraz, ale neodolala som im, tak dufam ze nic nevylezie z nich :D ale keby aj tak uz sa aspon hanbit nebudem :D strasne sa tesim na leto....

angie77

didina

musíš poslat fotky pred opkou, bez hlavy na galeria@zoznam.sk napísat tam svoj nick aký používaš a čakat na inštrukcie...samozrejme podmienkou je tu aj prispievat, ty ideš k Šiškovi však?

angie77

Lucia3110

krásne ich máš, to na tých posledných foto sú plavky však? tiež o takom štýle plaviek uvažujem aj ja,teda konečne už máme prsia tak môžeme aj také :))) dokonca sa mi zdá že aj rozalka si presne tie objednala :) ako sa v tých plavkách cítiš? sedia na naše silikonové prsíčka? :)

silia

Ahojte baby..

poslala som svoje foto do galerky...sú to fotky ešte "PRED"...takže potom poprosím rady akú veľkosť a typ zvoliť :D ďakujeem

zoe23

v girl

ahaa, chaaapem uz, tak dik za info :)

No vlastne predsa mam este otazku :), aku mas teraz vlastne velksot prs, alebo ake podprdy nosis? (dik :))