Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

iwon

ja si prsia cítim od začiatku,ale najprv to bolo vyslovene až nepríjemné na dotyk, neviem popísat ten pocit niečo medzi bolestou a šteklením ked som si ich pohladkala, také mravčenie a strašne, strašne citllivé bradavky som mala :) teraz som skoro 3 mesiace po a už sú celé úplne ako moje, všetko si cítim normálne,len bradavky mám zatial ešte trošku citlivejšie, ale nič nepríjemné :)

angie77

Lucia3110

tak šatník by veru trebalo troška povymieňať, len kde na to všetko vziať :) ale určite si chcem zohnat niečo konečne s holým chrbtom :)

Lucia3110

angie
aj ja :) uz mam dvoje kupene a dalsich 5 sa mi paci :D a to nehovorim este o topoch, satach a podobne...uz neviem kam to vsetko budem davat :D ale pocit je to genialny

angie77

Lucia3110

juj všetky sa tešíme, ja už niekolko dní iba plavky obkukávam po nete, som strašne nedočkavá konečne nebudem mat depky z toho že sa musím íst kúpat s rodinou a že som plochá :D
už nech je leto :)