Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

toryka

bimbi

ja by som na tvojom mieste isla este raz na konzultaciu a spytala sa pana doktora ci ti vie naozaj urobit tie bradavky tak, ako si predstavujes. a ked ti to slubi a nebude v tom vidiet ziadny problem, tak by som do toho isla, inak spokojna asi nikdy nebudes :) videla som vela fotiek, kde babam neboli jazvicky ani vidiet, mozno to bude aj tvoj pripad. a ked budu velmi viditelne, daju sa este aj pretetovat :)

v girl

ewel
tak ja som bola po prskach fit hned ako ma pustili z avelane..ale ktovie aka je reopka...idem do BA.ale na 2x.moj drahy hovoril,ze ta pani ma 2ml s toho juvedermu ci ako sa vola ta kyselina.tak 1x mi da a potom mi odlozi a o tyzden zase pojdem a kukne kde este chyba a tak..neviem idem na to 1x takze netusim ako to vyzera,alebo co :)

ewel007

Vgirl

No ved ja chcem tie tak aby som mohla najneskor v maji do prace,zahojena,lebo ja som bola po prvej opke dlhsie nepouzitelna ako ty a nechcem sa zase v tom skafaci potit:)) tiez idem na kysku ale asi v aprili v maji ako budem zahojena..kam ides na kysku ?

v girl

ewel
netusim cicka co najskor ,lebo do leta by som chcela mat vsetko za sebou nech uz nenosim ani tu speci podprsenku.a podla toho ako sa moj drahy citi na to,ze kedy tam mam ist :) v piatok si idem dat trosku napustit pery :) dufam,ze to bude ok

ewel007

Vgirl

No to si moja dobre zabila s tou pazuchou :))))
Ale ked mas ten pocit tak to s dokim urcite prekonzultuj.
Ak budes ok kedy chces asi termin? Mne ked sa to nahodou zrusi tak chcem do aprila,lebo tento termin mam cca 2 mesiace a pre mna je to dlho lebo aj maly byva csto chori a ja od neho a nikdy nevies co ti dovtedy pride do cesty a preto by som nemohla ani k Cervenovi tolko cakat,pri prvej opke som mala stastie,ze od konzultacie som bola do tyzdna zoperovana ale to len preto,lebo v ten den jedna vypadla..

v girl

ewelka
veru nech pride teplucko.ale ved aj tvoje su krasne,,to len my vymyslame :DDD ,,ja som rozmyslala,ze ked budem chciet väcsie..tak ta lava bradavka mi pojde asi viac do vonkajsej strany..uz dost ide teraz..vobec neviem co robit.budem to musiet prebrat s dokim.neze mi vyboci az pod pazuchy :D ale zase jazvy okolo bradaviek nechcem :-/

ewel007

Vgirl

Micka toto je hrozne obdobie a kazdy chori :((
Tiez by som bola rada aby som uz bola fit lebo stale som len doma zavreta a uz mi s toho hrabe a maleho som tiez nechala doma lebo je stele so skolky doma:( uz nech je jar :)
Potom pisni ako si dopadla a krasne mas tie cici,som pozerala foto :)

v girl

ewelka
olivka ti dobre radi,,uz aj ja skusam vsetko mozne.kazdy den sa mi vracaju flaky na hrdlo,ze mam hnisavu anginu :( ale uz 2 mesiac a neviem sa jej zbavit :((( a ja som uz chcela konzultacku ohladom reopky..a takto sa mi to posuva len,leo idem najprv na krv buduci tyzden ci to nemam problem v mandliach ooch

olivka21

Na cca deci vody kavovu lyzicku soli a kloktaj asi 10 sekund,vypluj,zas sa napi ,kloktaj 10 sek.vypluj,napi,kloktaj,vypkuj ked ta napne,daj si prestvku ;))))) a o.pol hodinju zas....