Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Tomyum

No necham to na dokiho,poviem alebo on uz vie vlastne moju predstavu a teda asi pojdem do tych ES a zistovala som tie implose na mieru a su drahsie ako opka s normalnymi implosmi :-))

sue33

babeny potrebujem poradit
O tyzden bude tri mesiace co som po opke a ja stale na pravom prsku citim z vrchu ohranicenie imposu, alebo svalu.Neviem presne ci to moze byt pnutie svalu po takej dlhej dobe. Doktor mi na kontrole povedal, ze to mi este povoli, ale ja stale citim ako ma to taha pod klucnou kostou a je to aj dost hmatatelne.Nosila som aj pas na kriz, dokonca ho stale nosím v noci. Mala ste niektora tento problem. Druhe prsko ani neviem ze mam ale toto je velmi nepríjemne.

ewel007

Tomyum

No momentalne u mna doznieva este choroba,takze neviem :/ ak bude vsetko ok tak hej,mam tento tyzden u zlateho dokiho este konzultaciu tak uvidim..

Zlaticka

co ste to tu pisali domace receptiky,nieco na hrdlo? Trochu ma pobolieva..dakujem :-)

tomyum1

bimbi

podla mna nevymyslaj, mne sa tvoje prsia pacia, vyzeraju prirodzene, NIE OVISNUTO. nic by som s nimi nerobila. ale je to tvoje rozhodnutie a tvoje telo, ja som si len dovolila moj nazor :-)

tomyum1

lucka83

ahoj mici, uz som doma z dovo, dobieham zameskane. este tyzden doma a ficim do prace... este sa asi objednam k dokimu na kontrolu nech to neriesim cez pracu... bola som aj na magnetickej rezonancii kvoli rodinnej anamneze a tak pre istotu kvoli sebe a vsetko ok nastastie.
pekne mas tie kozeny uplne prirodzene a velkost paraaadna. mne sa tie moje zdaju male a tym ze nemam ziadny zaklad svoj aj dost lopickovite a hlavne mi vadi ze jeden je vacsi ako druhy. doktorko ma s tym asi posle do haja... no uvidime...

a cleopatra 123 sem uz nechodi? ako sa ma, neviete?

ewel ako si sa rozhodla s implosmi? das tie ES? alebo sa daju vyrobit na mieru mentory? a ides teda na to?

ivava

Mamita
neboj bude lepšie...ja som tiež prve d dni lieky brala, ved načo sa trápiť, ked ti môže niečo pomôcť. a ked ti môžem poradiť Novalgin je super. odpočívaj...mne mamina aj gate musela dvýhať po toalete...sem tam sa podarilo aj samej, ale ona mi rada pomohla hiihii

ivava

Janica
som rada, že už je lepšie ,len sa hlás aby sme vedeli...tak skúšal zas niečo vytlačiť doktor? budem držat päste. a dakujem za pochvalu prsíčok...
bimbi
moja ja byť tebou nejdem do toho posúvania bradaviek...počkaj ešte nejaký ten čas? kolko, že si po opke?ale je to na tebe..