Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

Zuleko

ďakujem :D a môžem vedieť ešte tvoju výšku? ja mám okolo 179 cm, tak neviem či to tak na mne vyznie..mne odporúčal stredný profil...ty si taká odborníčka..nevieš mi poradiť? 390 ml VP sú o niečo užšie, stredný profil majú rozmer 12,7 cm a vysoký profil majú 11,8 cm...má uprednostniť šírku alebo skôr tú projekciu? :-/

Zuleko

Silia
Ja som mala tie prve okruhle, 390 VP a znacku nagor, svoje som mala take slabe jednotky;)A mam po svalom, teda konkretne sa to vola tusim dual plane, to znamenaciastocne pod sval, ciastocne pod zlazu, myslim, ze tento sposob tam robia najcastejsie;)

milatka4

Roka96
tebe ich spravil ukážkovo, nádhera, určite mu zavolám aby dal aj mne väčšie. Myslím že sa dosť podobáme :) Dokonca aj o bruchu som uvažovala, aj to máš pekne spravené.

Baby, boli ste konzultovať veľkosť len raz?

silia

Ahojte baby.

Dnes som bola na konzultačke pri Magdovi a mám z toho dobrý pocit, len sa ešte neviem rozhodnúť pre konkrétny typ :D viete mi poradiť rozdiel napr. medzi nagormi a ES? dik

Zuleko
tie tvoje prvé, ktoré si si dala urobiť boli okrúhle alebo anatomické? a mala si pod sval alebo pod žľazu? a ešte jedna otázočka..mala si dobrý základ? pretože tvoje 390 nagor sa mi fakt páčia a také mi aj lekár odporučil, lenže ja som úplne plochá, takže neviem, či to na mne vyznie tak pekne ako na tebe :D

ewel007

Vgirl

Ved ona len pichala a pichala a ja so myslela ze to ma podkontrolou ale kef mi naratala 2ml a este o 7 dni na dopychnutie,ani som neprisla,ved som bola dva tyzdne spuchnuta a to som myslela ze to bude ine,kedze robi playmate a celebrity..
No chcem tych 700ml ked mam teraz 500ml ale velky rozdiel to nebude,ratam plna stvorky mozno malicke patkya co sa tyka draheho,toho uz boli hlava so mna a velmi chvali tieto 500ky ale je zvedavy ze ake budu pri tyvh 700ml a odporucil mi uz nevymyslay :)) ale ja by som este chcela nos trosku zmensit,spicku :)

v girl

ewel
jasne napisem ti :) aj ty mi daj vediet potom ako robia v avelane.to neni dobre dat naraz 2ml..ved 1,5 je vela..preto sa to robi na 2x ..ostatok len doplnia.
a k prsickam uz vies kolko ml chces? ozaj co na to tvoj drahy? :))

ewel007

Vgirl
Ja som bola na vicerych miestach na kysku a v Pezinku ma uplne zabila ked rozpichala 2ml naraz a platila som cez 600 e a bola som cista neprirodzena kacica..tentokrat skusim Avelane a ty mi potom pisni info a prosim aj foto :))