Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mravcadlo1

Kocky dakujem za podporu uz mi z toho sibe a tento 2 mesiac sa mi zdal ako vecnost. Ozaj a este sa spytam tie prska ostanu pekne makke?

Lucia83

Silia
Kazda znacka ma ine rozmery, takze baby co maju ES 440 ml a ja Mentor 440ml su uplne ine. ES su vacsie. Musis pozriet rozmery implosu ktory si si vybrala . To je podstatne tie rozmery.

Skoricka
Ahoj moja no velmi rada by som si s tebou vymenila fb ale ja som tam neni. Vzdy sa smejem ze vlastne neexistujem mam voci tomu taky respekt. To inak mam aj ja ze pred kramosmi ich mam tak narvate neskutocne kozane velke! Ale mas ich super , super velke :-)

Tomyum
Takze uz ides tiez zarezavat. To nam nastanu casy. Uz tu nebudeme tak casto kvakotat :-).
No daj vediet co ti doki povie ale mne sa zdaju rovnake. Ale tak nikto ich nema uplne rovnake, moje tiez su neni..
A ako bolo na dovolenke? Kozycky opalene cele;-) posli novu fotecku som zvedava.

Mravcadlo1
Super pvorila som ti ze sa nemusis bat. Uz su uplne ine, usadzaju sa neni su take narvane. Super a budu este krajsie ;-)

angie77

silia

no to sa ti nezdá,určite má väčšie :) Rozalka mala svoj krásny základ a ešte nekojila, ja so mala vykojené, takže to veľa spraví a plus tých 20ml o ktoré ma viac než ja :)

Naa

Baby čo ak pôjdem na opku keď ešte nemám deti. zmenia sa prsia nejak po deťoch? Najbližšie 3-4 roky deti ešte neplánujem a nechce sa mi čakať kým budem mať po pôrode aby som išla na opku. Máte s tým nejaké skúsenosti?

silia

angie77

neviem, ale tie Rozalkine sa mi oveľa väčšie ako tvoje a to je len rozdiel 20ml..alebo sa mi to na tých fotkách len zdá? či to môže byť aj odlišnou značkou? neviem..sa rozhodnúť..fakt skoro rovnaké veľkosti a na každom ukážu ináč ako som si všimla :(

mamita

No konečne som váš dočítala
ivava ďakujem fakt sa to lepší z hodiny na hodinu len má bolí zadok už neviem ako sa uložiť :o)
olivka
ja som tiež tuhá fajciarka ale vydržala som 12hodín pred opkou nefajčiť a žuvačku som vypluvala takmer na sále.. Zabudla som že ju mám. Takže myslím že zuvka až ták nevadí

jahodka1584

Baby, pozrite aj moje prská, čo by ste mi navrhli. Mne doktorka odporučila 375ml, anatómy a VP. Má ich tu niektorá z vás?

Výška 166cm a 59kg.

angie77

silia

to záleží na tvojom obvode hrudníka aké široké sa ti tam zmestia a kolko a akú kožu máš na prsíčkach...ak si úplne plochá to som bola aj ja a mne vysoký profil vôbec nechcel dat a to som už kojila...ja mám 175cm a mám 370ml stredný profil, ale 390ml stredný profil tu má aj Rozalka a tiež výšku 175cm tak skús mrknút