Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Olivka
Ja som nemala u cervena ziaden gel do oci.. Baby co viem boli na opke s 3D mihami, ja som si dala len jemne makeup a ked sa pytala sestra ci som odlicena ja za ano :) ale je ti to zbytocne, lebo po budes mat ine starosti, vobec ta nebude trapit ako vyzeras.. len ked ti mozem poradit, ak mas dlhe vlasy tak si vyces vysoko do copu al. drdola, lebo potom sa nebudes moct ucesat, tak aby si nemala pomotane vlasy ako budes lezat.. Tak uz si sa konecne aj ty dockala :)

skoricka

Olivka

olynth je velmi skodlivy, taktiez aj ine tie spreje do nosa, kup si detsky otrivin, stoji 3 e...Ja mam nadchu cely zivot, na olynthe som uz bola zavisla...zbav sa toho svinstva co najskor :))

olivka21

mamita
dakujem :)
uz nech je po opke, lebo snazim sa na to nemysliet a nejde to... stale ma akop naschval boli hlava a nemozem si ani nic dat, ziadny liek.
inak baby, ja mavam upchaty nos rano a vecer, mam to odjakziva a davam si vzdy olynth do nosa, myslite, ze si to mozem dat aj pred opkou? citala som z coho je zlozeny, myslim ze nic extra skodlive, hm?

skoricka

olivka

ja som sla bez make upu, spiralu som mala, ale jak som sa zobudila, tak som to olutovala, pretoze ten gel co davaju do oci mi to tam cele rozmocil a potom som citila ako mi sestricka chodi utierat oci, mi vkuse slzili z toho...a na druhy den jak som sa kukla do zrkadla, ta cierne machule pod ocami :)) a to malo spiraly som si dala...

mamita

Ahoj olivka :o)
už sa ti to kráti...držím palce nech to máš čo najskôr za sebou.. Nemala by si mať ani špirálu... Ja som sa zle odlíčila a potom po prebudení má šialene štípali oči....

simonaK9

Mate tu niektorá zvacsené na trojky? Kolko to aktuálne stojí ? Ktorá by mi vedela nejake fotky po operácií ukazat prosim?

olivka21

halo halo krasky sveta!
dnes ziadna diskusia? kde ste kto? s kym si mam teraz pisat ked mi dcerka spi? :)
pocujte žaby: mozem ist na opku namalovana? myslim tym len spiralku...