Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lenka19796

baby a preco sa niektore fotky v galerke nedaju kuknut, chcela somm poobzerat napr shilla ale to otvori a fotky neukaze ziadne ,a aj pri inych sa mi to stalo este

matilda1

mamita

no ty si zlata hihi...minule som spala az do 16h ma bralo:)som rada ze si spokojna neboj to sa ti pekne podda a prisposobi a budes ich mat krasne.mas nejake foto idem kuk.

mamita

Som spokojná veľmi no mne dá zdá že sú obrovské dúfam že trochu odpuchnu_:o))) mám 460 polytech okrúhle s máš pravdu tie polytech sú celkom pekne mäkké. Mám prísť tak po 14,00 to už by si mohla byť hore...poviem že som prvá pomoc a nesiem ti colu a čokoládu :o)))))

matilda1

mamita

a ako si spokojna ake mas?ty si co ti mal robit doki aj modelaciu?tiez mas polytechy?kolko?ja neviem ved sa ho opytam hihi...o kolkej mas dojst?

lilabmw

nie niesom fitnesska zatial ale je to v plane na jesen:-) a skoda niesom pobliz ja som z BA.NO tak dufam ze to tam potom vojde no ved prave ze akoze s tvarom som spokojna len mi pridu trosku tvrdsie neviem ci sa mi to zda bodlo by mi omakat nejake ine implose nejakej :-)ja mam kohezivitu II a tie su tvrdsie a tie mi pridu tvrdsie ale mozno to je aj tym ze ten sval mam z cvicenia taky akokeby tvrdi ze ich pevne drzi neviem.Ja sa pokusim od aprila setrit tak uvidim som povedala aj ked na vianoce nekupim nikomu nic prsia si prosim pod stromcek a hotovo:-)Preto uvazujem ze skusim bud nagory alebo ES uvidim sak poviem Dr.ze nech mi da omakat :-)

matilda1

lilabmw

ty si nejaka fitneska alebo trenujes?odkilal si nie si niekde pobliz pd?ja tiez deti v nedohladne hoci mam uz 33 ale som si povedala ze teraz alebo uz nepojdem prachy sme nejako dali dokopy tak uz to len prezit vsetko okolo toho...ked trska mi hned ze polytechy on s nimi robi tak som to nejako ani neriesila moc sa v tom nevyznam v tych znackach ale tieto sa mi pacia ze su makucke daju sa mi pekne k sebe uplne mi pridu ako moje no ale je pravda ze ten anatom poklesne a to ich mam len rok a pol...moja kamoska ma styri roky anatomy a povedala ze uz bez podpiry ani na krok ze ma uz ovisaky riadne tak aj preto chcem teraz tie gule.a tebe tych 55é urcite krasne vojde...ja som pozerala baby tak vacsinou o tych 200ml si davaju viac ked idu na reopku to mne ale asi nevojde a bojim sa aby sa mi to nezvlnilo alebo nieco lebo ja len kozku a kosti mam.