Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

gabby 14.2. mam konzultáciu a ked som sa objednávala na konzultáciu, sestrička mi nechcela dat hned aj termín operácie, že to ona nemože :-(

monikasss

gabbyy

nie vôbec to tak nemusí byť, aj ja som mala prísť na osmu a išla som večer o siedmej pod nože, oni si poradie určujú sami

gabbyy

diky ewel aj ja na teba :-) baby ak tam mam byt na 8mu znamena to ze pojdem prva? alebo vsetky baby chodia tak skoro?

monikasss

Nattasa

no ja som niečo cez 7 týždňov od opky, ale myslím si že to je aj tým že mám prsia viac od seba pre široký hrudník, /je nás tu takých viac/proste ja ich do push-upky nenacpem a ak hej tak ma to tlačí. Rozmýšlam že po lete pôjdem na zväčšenie a či si nedať guľaté imploše namiesto anatomov.

ewel007

gabyy

no tak super teda, som rada že to stihaš a mae v rovnaký den opku :))) len na iných klinikach, budem na teba myslieť :)

gabbyy

preto som zhanala volny termin aj k mladekovi, lebo na 11.2 som uz mala aj tak boknutu dovolenku ale u neho bol volny az ten marec, mala som na vyber kovac, ale cakat na mladeka. no a potom vcera prisiel necakany email na vymenu terminu :-) uz to mam vsetko potvrdene so sestrickou tak sa tesim :-) len je to tak rychlo

gabbyy

queen a konzulku si uz mala? ja som tam volala minuly tyzden a mali volne 14.3, skus im zavolat. a ewel ano chcela som , ale jedna baba si so mnou vymenila termin u cervena, mala som ist k nemu v juni, ale idem 18.2 :-)

Nattasa

Monikasss
A kolko si po opke? Ja dufam ze to bude co najprirodzenejsie.
Teda ja som moc galerky nepozerala ale co som videla tak niektore wow a ine