Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

monikasss

ewel007

Ty ideš na ďalšie zväčšenie? :-o
Nebojíš sa že to už budú mega prsia pri Tvojom útlom hrudníku?

Aké máš vlastne teraz imploše guľaté či anatomy a chceš?

gabbyy

olivka21, dakujem moja, no bola som teraz v lekarni a pozerali na mna jak na ducha. nemaju tu ten liek, zijem v uk, domov priletim az v pondelok, v stredu mam predoperacne a opku 18.2 v bb. volala som do siklienky a boli strasne zlate, objednam si implose az buducu stredu po rychlej konzulke s dokim. ja velkost viem, len neviem ci sa rozhodnut pre nagory alebo eurosilikony. ty mas ktore? ako sa citis?

lenka19796

QUEEN
no ja tiez po dietati a kojeni sa mi tak hrozne zvlnili ze ty ich mas este kraasne oproti mne, ale neboj pod sval to bude super a ani tak neklesnu.ten sval ich tam bude pekne drzat

rrrrrrra

queen

minuly tyzden som bola na konzultacii ale objednala som sa zaciatkom januara uz aj na operaciu, neviem ci este do leta ti da termin...

queen

rrrrrrra
aj ja idem k nemu 14.2. na konzultáciu, kedy si bola na konzul. teraz niekedy, aby som vedela cca ake su čakačky ...

lenka19796
ja mam tiež pod žlazu, kukni v galerke, katastrofen ...

Mám 2 deti, 2 roky som dojčila ...

lenka19796

OZAAAAJ BABY KED CHCEM PRIDAT FOTKY DO GALERKY ,ZATIAL TAM MAM LEN PRVE PO OPKE, TAK IH MUSIM POSLAT ZAJACIKOVI A ON ICH TAM DA??? CI ICH TAM MUSIM DAT JA.
NO NIE SOM ESTE MOC ZABEHNUTA TAK DAKUJEM ZA ODPOVED

olivka21

Nattasa
ja mam515ml a pooperacnu 75C. Som vesela jasne,ved saa tesim.. ja som taka veseela kopa,aj pred opkou som vtipkovala so sestrickami a osttne baby sa bali. Neboooooj,je to super vsetko.