Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

Ahoj Erika,
ja som bola este min.rok na konzultacii u dr. Trsku. Velmi na mna zaposobil. Ale tiez vela vela chval citam na Cervena. To je druha dilema - vyber doktora :-) Mala som uz takmer dohodnuty termin opky, no prisli mi do toho zdravotne komplikacie a musela som vymenit tuto opku za inu :-)

angie77

Elissa

ak sa smiem spýtat kolko meriaš a vážiš a kolko cm máš pod prsiami? no neviem aké chceš prsíčka po opke, ale podla tvojej fotky si myslím že tých 360ml ti bude asi málo..nechcel ti viac dať?

angie77

Elissa

ak sa smiem spýtat kolko meriaš a vážiš a kolko cm máš pod prsiami? no neviem aké chceš prsíčka po opke, ale podla tvojej fotky si myslím že tých 360ml ti bude asi málo..nechcel ti viac dať?

anonym_76

Elissa
ahoj,ja sa rozhodujem 8-my rok pre augmentaciu,prave pozeram ze mame podobne prsia..ja chcem rez pod prsiami lebo pod pazuchou mi to bude vidno,a zle sa mi hoja jazvy...ja este len cakam na konzultaciu k cervenovi..a ty si u koho bola?uvidis co ti poradia baby co su uz po opke,aj ja som zvedava..erika

Elissa

Ahojte babule,
na konzultacii mi doktor odporucil rez pod prsia. Ale doki robi iba rezom pod. Ja sa trosku obavam viditelnosti jazvy - nemam ziaden zaklad (vid galeria). Apropo, zase nemam do nej pristup:-) Za tu dlhu dobu, co som tu nebola sa to tu veru pomenilo:)) Ale k otazke - tie, co mate rez pod prsiami, ako velmi je viditelny? Na druhej strane mi bolo poradene, aby som si dala operovat cez pazu. Ale bojim sa dlhsej rekonvalescencii. Podla mna je rez pod pazuchou viac viditelnejsi? Uz som z toho uplne mimo. Ja som strasne nerozhodna - na jednej som z vlastneho tela nestastna, ziadna zenskost, bez push-upky nevyjdem ani postu pozriet. Na 90 % som sa rozhodla pre operaciu, hovorim o nej uz 7 rokov. Na druhej strane zvysnych 10 % mi neda spavat :-)) - neviem, ci sa dobre rozhodnem - vyber doktora, vyber rezu, velkost implantatov, mozne komplikacie. Navrhnute mam anatomy 360 ml, vysoky profil. Vyliala som si vam tu moje pocity :-))

anonym_76

Ahojte Baby, vy co uz mate po opke a mate Eurosilikony,zmakli vam prsia po operacii? ci radsej volit znacku nagor..?chystam sa k dr.červenovi...dakujem

anonym_76

nanka
dakujem pekne za odpoved,tak vam drzim palce.a kedy mate termin operacie,a budete mat gulate eurosilikony..?

anonym_76

nanka
Dobry vecer,nasla som vase foto v galerii,mame podobne prsia.chcem sa vas opytat aku velkost implantatov Vam navrhol dr. červen na konzultacii...dakujem vopred za odpoved.erika

ewel007

olivka

tak moja tak, len nepíšme velmi o tej velkosti lebo ešte mam čas to zmeniť na 750ml :D ale neee :)) doki zlatý by sa so mna zblaznil, určite je rad že nevidí dlhšie odo mňa mail :)