Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

jahodka

ano ano ja som 9 dni a nejak to radsej s tym pobehov nerehanam predsa je to dost skoro myslim a citlive ale aj ja som cakala horsiu bolest dalo sa to

Nattasa

Jahodka
Mam es 270ml anatom.
Olivka21
Tusim som to dneska uz prehnala s tym pobehovanim a teraz ich sakra citim. Hlavne zboku.

M.i.r.u.s6

ahojte baby som 9 dni o a vecer a rano v tedy najviac citim akokeby som miesto prs mala kamene taky pocit ma niektora s tym skusenosti??je to v poho??

ivava

natasa
gratulujem...super tak si to bravúrne zvládla...no ako tvoje budu tak mozno po 6tich týždnoch ale ja mam po 9 týždnov a este ich zospodu poriadne necitim na dotyk...no dufam, že sa to zrovna...

Nattasa

Olivka21
Ahoj, uz som teda po opke. To hrdlo nevadilo...
Mozem povedat ze som si myslela ze to bude vacsia bolest.
Dneska som druhy den po a uz aa dokazem sama obriadit co je super.
Teraz ako slho bude trvat kym budu ako moje? 6 tyzdnov? Viac?

bimbi

Angie, gabyy
Tak to je pre mna novinka, doteraz som bola v tom ze nagor su pevnejsie a tvrdsie, ako ES :) aj baby to tu tak pisali co tu chodim..