Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

mamita

pripajam sa k bimbi tiez som ti uz pisala ze ich mas super tak v piatok sa vidime?ja budem na lozku:)ja som tiez s trskom spokojna idem k nemu aj druhykrat:)

matilda1

ewell.lilka

caute babulky ako?no ja som dnes uz vyplatila zalohu takze doktorko mi pripravil tie okruhle polytechy 510 to je vysoky profil 555 to je extra vys.tak by som chcela tie vacsie no uvidim ale ci sa mi zmestia.
ewell ako sa citis?

4-4

Presne pred rokom som bola na korekcii prs u Červeňa v BB, ale nepáči sa mi veľkosť dvorcov(pridám do galerie). Máte niektorá podobný problém?

kosta123

lilabmw
Téda ty ich máš krásne už teraz,neviem aké budú parádne po reopke :)

Neviem či ste kukli moje "ovisáky" :) meriam 165cm,vážim 65kg /ale min.5kg do operácie chcem dať ešte dole/ a pod prsiami mám 84cm,,,,,som strašne zvedavá koľko ml mi Dr. naordinuje :)

ewel007

Lilka

Mna doki povedal ze to nebude neaky brutal ze budu take plnsie :-) tazsie je to ked som chcela na prvykrat vecsi implantat a nad 700ml som nechcela ist pri tejto druhej opke.
Inak mne tiez tieto moje pripadaju ako 400 na mne a este som aj trochu pribrala :-((
Ten cas ti rychlo ubehne a mozno sa ti podari aj skor, a splnis si sen :-) dufam ze aj ja v pondelok a potom uz ziadna opka aj ked som rozmyslala nad nosom :-D

mamita

Majuska
prvé dni po opke ma boleli hlavne svaly na hrudi ako každú ale konkrétne ten rez som nejak nevnimala ani teraz to nepociťujem že tam mám niečo robené

Zuleko

Lilabmw
Nemusis sa bat, ten rozdiel bude dost viditelny. Ja som mala prve 5,1 a teraz tusim 6,6 a je ti fakt vidiet. Cim je vyssi profil tym su tie prsia celkovo cele objemnejsie:)