Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Liliana65

mahulienka

áno to aj ja, hlavne sa tam dajú kúpiť rozličné veľkosti vrch a spodok :) tak ak dačo pekné kúpiš, tak hoď fotky ;)

mahulienka

Liliana65
ja som z PP, ja rada chodim aj do H&M, vcera som si tam kupila pekne ruzove plavky, a dnes sa chystam do New yourkeru:)), snad nieco najdem...

Liliana65

mahulienka

a od kiaľ si? asi by som sa mala ísť kuknúť do Takka, nezvyknem tam chodiť ale táto je ozaj pekná :) u nás je malý cropp, tak som zvedavá, či budú dáke fajn plavky :)

mahulienka

Liliana65
dakujem, tie farebne plavky su z Croppu, a podprda Takko, u nas moc na vyber nieje, akurat sa chystam nieco pekne popozerat;))

olivka21

Gabby
hrdlo nevadi ak ta boli pri opke a ucpany nos som mala aj ja,este dve minuty pred opkou som si strekla sprej do nosa,doki povedal,ge to nevadi
A ani ja niesom tuhy fajciar

angie77

kokosový olej:

-a aked ho máte už doma používajte ho aj na zuby (po umýtí potierat aspon 2 min aspon raz denne)
- na vlasy( na noc spravit zábal na končeky, ráno normálne umyt)
..a to nevravím že ak trpíte kvasinkovými infekciami ženských orgánov, alebo častými zápalmi...tak kludne ho naneste aj tam :)
-ak trpíte hemoroidmi alebo zlatou žilou, po každej velkej potrebe potierat ravidelne

ja ho mám práve teraz na vlasoch zmiešaný s žltkom a medom..čo je dobré na rozštiepené končeky..len si predstavte aké majú domorodky krásne vlasy a zuby a to len vdaka kokosovému oleju :)