Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandrine7

acerka8

Ahoj, myslím, že to zväcsenie nebolo o cele dve čísla ale rozdiel bol naozaj dost velký. Ja som sa prave na zaklade tej podprsenky rozhodla dat si zvacsit prsia, odkedy som si ju kupila, inu som už nenosila :) Takže za seba možem povedat, že ten efekt zväcsenia tam naozaj je, bola som s nou velmi spokojna.

acerka8

sandrine 7,

ahoj, pozeral som tvoje foto, pekne ich máš, ale dosť ma zaujala aj podprsenka od VS, naozaj Ti urobia o 2 čísla väčšie prsia, na foto to vyzerá super. Na kým ja pôjdem na opku, by som si ju kúpila. Napíš mi prosím Ťa či to ma vyznám, ďakujem.

nadranka

anonym 76

No v globale som spokojna. Aj ked to neni na sto pero, ale myslim ze to urobil najlepsie ako vedel. A s implosmi ti neviem poradit, ako laik som k nemu prisla a ake odporucil to brala. Ale zatial s nimi nemam problemy.

mahulienka

olivka 21
moja zlata, aj ty budes riadna dracica:)) hlavne sa setri, aj ked ti to hovori ta nespravna osoba, lebo ja som uz na treti den behala po obchodoch, a kabelku mi nosil moj drahy. Ale fakt,moze stat hoci co. Tak to este vydrz a potom sup na nakupy novych podprd;))

anonym_76

nadranka
ahoj,mozem sa opytat ako si spokojna s dr.červenom a s implantatmi?pozeram v galerke ze mame podobne prsia pred opkou,mna este len caka op...dik erika

olivka21

Mahulienka
opät musim napisat....si šelma! ;) Baby aj ja uz ccem byt dracica,v tejto hnusnej podprde uz si sama sebe zavadziam ;)))))