Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

angie 77

moja este som zabudla, jedinu upravu, ktoru robim na fotkach, je ze mam tam funkciu orezat foto, tak toto jedine vyuzivam:)), ja uz mam dost rokov na to, ze by som si potrebovala nieco dokazovat. Ale dakujem ti;)

mahulienka

skoricka
noo, ty si bola ta na ktoru, som si hned ked som ju dnes zbadala pomyslela:)), ked sa tam vojdu tvoje tak musia aj moje. Je mi taka vseliaka, ale konecne push up. A tvoju farbu uz nemali:)), nie mam rada ruzovu. Mas krasne tie tvoje prsicka:))

ewel007

Matilda

Tak asi by boli lepsie tie vacsie ;-)) lebo tie mensie idu viac do sirky, v kazdom pripade ti doki urcite spravi super prska,nechaj to na neho,dom zvedava co napises,budem na teba v piatok od rana mysliet moja zlata :-)

nadranka

sue33

Skus vygooglit, ja som mu kedysi najprv pisala pred tym ako som sla konzultovat. Urcite to najdes aj na stranke Novamedu.

nadranka

angie77

Jasne, ze origos. To aj z VS sa robia faky? :-) Mne staci M-ko, ja nemam velke prsiska :-) Sedia oboje super, k bielym mam aj ramienko. A jazvy mi nevidno, ja mam v pazuchach. A inak su neskutocne kvalitne.

angie77

nadranka

ten biely vrch plávočiek ti ako sedí? objednala som si rovnaké len zo srdiečkom, nevidno ti jazvy? drží ti dobre na prsičkach? :))aj tie druhé sú krásne aj nad tými som rozmýšlala :) sú oboje orginál Victoria Secret či fake?