Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Lola
Uz som si na tu velkost zvykla;) mam 172 cm a 53 kg. Samozrejme ked si dat podprsku tak to su uz riadne melony, v galerke mam rozne fotky, tak ak tam budes si popozeras;)

mahulienka

Angie
nedotkla si sa ma, ale v pohode. Fotim si ich i phonom, a cez ten ich posielam aj zajacikovi. Ja neviem ako sa upravuju fotky, dokonca ani ziadny fotak a ni program nemam. Tak vyzeraju v skutocnosti. Teda fakt neviem co sa ti nezda:)
Liliana akurat som sa vratila z nakupu, no plavky este velmi niesu, ale tak som kupila aspon jednu podprdu:))

Liliana65

bimbi
ahoj, jasné odfotím, čítam to tu každý deň a aj ma napadlo sa ozvať, lebo minule ste to tu ktosi riešili, že by ste radi videli jak to vyzerá :) mne sa všeobecne hoja jazvy zle ale myslela som, že to bude horšie vyzerať, myslím, že je to v pohode a dávala som pozor, neopalovala ani nič :) pošlem fotku do galerky
áno ja ich mám len tak do polky dvorcov a myslím, že pri modelácii to vyzerá trošku inak, ale pre info chápem, že ťa to zaujíma :)

bimbi

Liliana65
Ahoj, prosim ta zaujima mna a kopu kociek ako vyzeraju jazvicky na dvorcoch dlhsie po opke.. Mohla by si prosim ta hodit nejaku foto zblizka ked budes mat cas? Ja som mala ist na modelaciu dvorcov teraz 19.2 ale som sa zlakla tych jaziev a zrusila som to.. Ty ich mas ale len zospodu, ja by som mala okolo celeho dvorca.. Vdaka

Zuleko

Lola
Prva podmienka je prispievat na fore a potom zaslat fotku tvojich prs bez hlavy na galeria@zoznam.sk nezabudni uviest nick aky tu pouzivas, obratom Ti pridu pristupove hesla. A odpoved na tvoju otazku, ja mam 620ml pod svalom;)

angie77

mahulienka

určite máš krásne prsia aj postavu, ale na tvojich skoro všetkých fotkách jasne vidno že ich máš upravované v nejakom programe, dokonca tie prsička máš aj v tom istom programe na úpravu fotiek zväčšované,takže také asi ani v skutočnosti nie sú aké ich vidíme my, takže ani nevieme ako vyzerajú v skutočnosti..prečo?

Nechcem sa ťa dotknúť,alebo aby si sa nahnevala nedajbože,ja sa len dlhjšie venujem foteniu a toto mi hneď padlo do oka, že tie fotky nie sú reálne :)

Liliana65

mahulienka
už po pol roku tam bolo vidno rozdiel, ja budem mať rok v apríli a akože dosť rozdiel podľa mna :)

mahulienka

liliana65
este som zabudla, ze tu sivu podprdu som vcera videla aj v H&M, niejake foto poslem, ako vyzeraju po roku;))