Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Lola
Myslim, si ze to mega prsia nebudu.Ved posli foto tvoje do galerky a budes moct si pozriet moje fotky. Neviem aky mam teraz obvod cez prsia, ale podprsenky nosi
E.

olivka21

Ewel
hihihihi....dufam ze si sa neurazila,to ja stale takto srandujem... ciciky pobolievaju,ale v pohodke... len neviem ci som si nenatiahla sval,lebo ma boli pod pravou pazuchou...musim sa setrit.
a zajtra idem na stehy,tak sa uz tesim na dokiho,darceky uz mam nachystane.

lola14

ja mam teraz 350ml a chcem vacsie lebo moje sa mi zdaju male.. ja len aby to neboli velke mega prsia k mojej postave...

nadranka

iwon

Neviem si presne spomenúť, či mi to dr. hovoril po 10-ch dňoch či po mesiaci keď som bola na kontrole, že už môžem používať.

lola14

zuleko

aj ja si idem davat 600ml a mam 170cm a 57kg no dufam ze nebudu moc velke,, tesim sa nato.. teraz mas aky priemer cez prsia nech si to aspon takto viem predstavit..

mahulienka

rita149
dakujem, moja no odisla som z kontroly taka nadsena, ved poznas nasho doktorka. Uvidime ako to dopadne, uz viem, ze mozem mat aj gulate, tak snad mi to vyjde.
Ale co viem urcite, tento rok to nebude.
Solarko, priprava na leto;)

ewel007

olivka olivova :))

teraz si ma teda riadne zabila!! :D
drž palce, šak ja som zase neaka chorlava, ide ma vieš čo asi..
vo štvrtok mam predoperačne, musim byť fit musím,akože vieš ake nervaky :))
a ty ako ? ciciky posluchaju ? :)
si zlata že na mna myslíš :)