Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

kosta123

dakujem pekne ja som s tvarom spokojna lebo proste chcem väcsie na mne sa tieto stratia bez podprdy a nedala som si predsa silikony aby som musela stale podprdy nosit ,teraz ich sice nemusim nosit ale su male pod trickom podla mojho nazoru.A uz sa nemozem dockat strasne som vzdy tuzila mat velke kozy :-)
Ku komu ides na konzultacku a kedy?nekukala som este galerku ale ak mas ovisaky tak urcite ti navrhne dost aby vyplnil kozu.

rita149

Mahulienka

krasna postavicka aj prsííčka!!!
Chceš ist na vacie? Podla man su krasne takto ale na druhej starne chapem, ja by som tiež brala vacie :-) A zavidím to telo opalene :-) ja som v solarku nebola rok, ale uz mam zase nutkanie zacat ked vidím to tvoje opalene telo :-)

M.i.r.u.s6

shiela
ahoj tak stach je prirodzeny ale ak to ozaj chces nemala by si sa nechat nim odradit aj ja som kvoli tomu sla do toho ze sa chcem citit zensky a taktiez namam velke urobila som to pre seba a ak to ozaj chces chod to toho.Dlho som len hovorila ze raz pojdem a uz ich mam dnes mi vyberali stehy

shiela

Ahojte, som tu nová tak sa trochu oťukávam. O pár dní mám 25 rokov, mám hroznú dilemu či si dať silikonové prsia alebo nie. Brzdí má strach z bolesti, z operácie. tak isto či nebudú komplikácie po operácii s implantátmi a taktiež ešte nemám deti ani chlapa tak sa bojím aj toho aké to bude keď budem tehotná. Moja sestra si dala silikóny min. roku, tiež tu bola prihlásená. Veľké veľmi nechcem, len chcem aby som sa pri pohľade do zrkadla cítila žensky, a hlavne aby som mala čo dať do plaviek. Poraďte mi ako ste sa vy vysporiadali s takými dilemami?ďakujem pekne

M.i.r.u.s6

baby
to az take velke si davate ci sa len doberate ja mam 375 ine mi doki necel dat a vy u riesite take velke este aj teraz mam mat komplexy??:))

olivka21

Ewelkaaaa
o tyzden o takomto case uz budes slintat do vankusika na klinike a cez tie dva mechy si ani neuvidis na šušulu ;)))))