Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Olivka

Jasne ze som sa neurazila,co si?:-)) ja tiez tak srandickujem :-))
A hlavne sa nezabudni cvaknut a davaj si na seba pozor ty zivel :D

ewel007

Matilda

Zlatik ved ty uz to mas co nevidiet,aj predoperacne mas ok,dufam ze aj moje budu,dnes som lezala a lezala nech som fit :-)
Tesis?? ;-)
Uz aby bol piatok vsak ?:-)
Jasneee ze budem na teba mysliet,strasne moc!!

kosta123

lilabmw
Ahoj objednaná som 7.marca k Dr.Očenášovi a chcem ísť na kliniku do Púchova,kedže to mám cca 18km.

matilda1

ewell

ahojky moja no takto o tyzden uz budes double prsatica budem na teba mysliet tak tuho ako ty na mna v piatok:)

gabbyy

Baby poradte mi som zufala celu noc a dnes mám teploty cez 39 a boli má hrdlo. Dnes som priletela na sr tak neviem či nepojdem k dr ak to do zajra neprejde. V stredu mám mat ale predoperacne , mám tam ísť alebo volat na kliniku? Nevladzem ani stat na nohách :-( zatiaľ si dávam iba paralen a pijem zazvorovy čaj ale nepomáha :-(

smejo251

Olivka
No zajtra som mala ist vsetko upresnit a dohodnut lebo pred 3tt som brala atb a nviem ci si zajtra nepojdem po dalsie lebo mam horucky....joj tak som sa tesila ze uz pojdem:-( zajta si pofot ciciny ked ta rozopnu aby sme videli...

mahulienka

olivka21
no mna tiez prekvapil, no povedal len tolko, ze uz tam je ta priprava, aby sa dali dat ukruhle 600. Teraz by mi prsnik pekne ten silikon obtiahol. Ja si myslim, ze ked da vacsi impl. , ze tam uz nema sa kde vytvorit to dvoj. prso, ale vtedy mi vacsiu velkost nemohol dat. Nepytala som sa ho na to, lebo som bola trosku mimo:))