Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaaa

Ahojte dievcata, somtu uplne nova, rozhodla som sa pre augmentaciu, paci sa mi praca Dr. Cervena, lenze neviem ci chcem tolko cakat.... konzultaciu mi dal az na oktober a operacia az rok na to!
Tak mam este predvybrateho Dr. Ocenasa z BB, a Dr Mladeka z Nitry.

prosim Vas mate niekto skusenost hlavne s Dr. Ocenasom a Dr. Mladekom?
objednana som k obom na konzultaciu, ale pomoze aj skusenost inej oobky :)
dakujem

M.i.r.u.s6

amuletka
nie nie u sukromneho lekara a bola som po piatich dnoch a tak vybrat stehy a tak po 6 tyzdnov pojdem opat na kontrolu a snad uz dam dole aj tu podprsenku a kupim si normal a ty by si ake chcela a teraz mas ake

M.i.r.u.s6

amuletka
tak ja som si ich dala v Presove a ano som spokojna a strach je prirodzeny predsa narkoza a cudzie teleso v lete ale ak to ozaj chces nenechaj sa odradit strachom a s tym sexom je to asi tak ako sa ti na to citis

amuletka

M.i.r.u.s6

Dobra cena... Teda aspon co si robím prieskum :-) kde si si dávala ty?
Ja rozhodnutá som, ze och velmi chcem..no bojim sa brutálne..ja a lekári a nemocnice- to vo mne vyvoláva take stresy ze az.. Tak neviem ako to prekonam.. Ešte sa opytam teda ak ti to nevadi... Ako dlho po op moze byt sex? Lebo to mi príde uz trápne sa pýtať lekára..:-)

M.i.r.u.s6

amuletka
jaj ja som pekne schudla da sa to ak sa ce ale teraz ked som doma a viacmenej len tak posedavam zaokruhlilo sa mi troska brusko musim sa dat do normalu a vies co ja som s cenou skokojna 1875 samotna operacia so vsetkym a predoperacne nejakych 45 takze pohodka a neboj ak to ozaj chces tak to das rzim prsty

amuletka

M.i.r.u.s6

Jaaaaj uz aj ja by som rada mala take...no ešte bojujem s postavou, lebo som nikdy nepatrila do kategórie chudých, ale tak do septembra vytlciem z toho co najviac, nech som potom kocka :-)
Koľko ťa vyšli?

M.i.r.u.s6

shiela
tak ja som si konecne som si ich aj videla v podrde sa mi zdali mensie ale ed som dala dole asi 3h som bola bez zdali sa mi uplne v poho doki so sestrickou mi vraveli ze su take panenske:)) a nie su velke 375ml ale ved si pisala ze sestra bola tak mas dost info alebo nie??