Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

Ahojte babule,
ako to cca vyzera v sucasnosti s terminami na konzultacie a operaciu u Dr.Cervena? Len pre predbeznu predstavu. Vdaka:-)

ewel007

missaaa

ja som par stran dozadu písala jednej kočke ktora sa na dr. Mladeka informovala, ako som spokojna, stačí si prečítať trochu dozadu tu v teme a dozvieš sa viacej. Ja som s dr.Mladekom maximalne spokojna a môžem ti ho odporučiť. Bude ma operaovť druhýkrat /aj prvý krat ma operoval/, lebo chcem ešte väčšie prsia, a môžem povedať že je velmi šikovný dr, taktiež špičkova klinika Avelane, personal, všetko super, citila som sa tam ako v luxusnom hoteli.
Ked potrebuješ kludne sa ma spýtaj rada ti odpoved :)

M.i.r.u.s6

ahojte baby tu preferujeme max 3doktorov a ma niekto aj od Valdmana ci to len ja???ako neviem ake mate vy a ja este neviem ani poriadne posudit svoje len vcera mi dali stehy dole ale vyzeraju v poho

amuletka

Misaaa
Ja este nemám... Tiez len zisťujem...a presne toto som uvažovala aj ja.. Ze ked pôjdem domov tak to bude ťažké a potom zas dlhu cestu na kontrolu. Ja som z TO.

lilabmw

missaa

je nas tu vela aj od Cervena aj Ocenasa aj Mladeka.co si pamäta od Mladeka je ewell07 ,vgirl a od ocenasa sme wauka,ja,rozalka alebo angie.Ja som s jeho pracou max spokojna a planujem reopku v decembri chcela by som väcsie.

misaaa

Amuletka, mam ponuku od primarky Mattovej z Presova, zoznamila ma s nou kamoska, je to velmi sympaticka doktorka, len som teda nikde nevidela jej pracu.... a tiez ma odradza ta cesta do Presova (som z bratislavy), teda skor ta cesta spat domov po operacii na druhy den..... samozrejme by ma niekto viezol, ale aj tak. Je to vraj velmi citlive a cesta autom moze byt tazka... taka dlha
Operovala ta ta MUDr. Mattova?