Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

kosta123
daj si valdman je to mala sukromna ambulancia prisposobena na jednodnovu chyrurgiu doktor v poho aj sestricky ma externeho anesteziologa z KE on prisiel so svojou sestrickou a v ten tyzden ked robili mne mal dalsie 2 takze je dobry a ja som spokojna ty si odkial??

kosta123

M.i.r.u.s6
To aká super cena ??!!
to by som sa možno aj do Prešova potrepala :)
daj mi prosím link na kliniku,al.kde to bolo.

nadranka

bimbi

Ahoj, jééj, ty si zlatá, že si sa ozvala, tak super, teším sa, chcem sa kadečo popýtať: nadranka@gmail.com

ewel007

Bimbi

Ano tak som aj ja zacinala :-) ale praveze ked sa kyska vstrebe tak mam malicku pusu a zda sa mi este mensia ako pred aplikaciou,taky efekt no..mne sa rychlo vstrebe takze efekt je u mna cca 3 mesiace,takze sa mi uz nechce davat do toho tolko eciek :-)
Tak fajn ze si spokojna,pisni ako budes pozorovat ci ju este mas alebo sa vstrebala..

bimbi

Ewel
Jaj moja tak to uz musi byt pusina ked tolko si davas.. Mne rozpichala 1 ampulku 0,6ml do pier + do nosovoustnej ryhy.. Ja som chcela len velmi malinko vyplnit pusu, nie zvacsovat tvar pier, povedala ze to mi tak zhydratuje ako ked som mala pusu ako 16-nastrocna.. Tak som zvedava ake to bude ja radsej postupne aby som zrazu jak kacica nebola :))) ked mi bude malo radsej pojdem znova po case.. Kolko zvyknes platit?

ewel007

Bimbi

Bola som na viacerych klinikach na kysku a davam si 1 az 1,5ml, rozpichat do oboch pier,zalezi po akom case idem na aplikaciu. Teraz nemam nic,bola som naposledy v juni a pojdem niekedy v aprili v maji.ako si spokojna,kolko ti pichli?