Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mulatka

anna.m-ja nejdem ani cez mojho lebo to je taka dedinska truba idem cez mojho ginekologa on ma posle aj na ekg a aj mi berie krv :)

anna.m

baby co obsahuju predoperacne vysetrenia? pozeram na nete ze od marca to spravi aj obvodny lekar. preco je to take drahe? stoji to tolko iba na sukromnych klinikach?

nataša548

katuss 25,prosím Ta a kolko máš ml a aký profil?Ja teda dosť,písala som nižšie ale teda velké mi nepripadaju.Hádam sa to ešte spraví.Vraj ešte vystúpia.To dúfam.Budem 4týž.po.Už mi z toho normálne hrabe. Kočky,aké máte s tým skúsenosti?

katuss25

slniecko:ahoj moja ako sa mas?co prska spokojna?jeden sa mi stale zda akoby ho zlaza zospodu nedrzala tomyum vravi ze to robi jazva akoby ten pokles ale ze nieje poklesnuty...niesom spokojna prska su krasne aj tvar no ja som mala inu predstavu chcela som vacsie a nevylucujem ze pojdem znova do vacsich ale tento krat okruhlych uvidim a ty ako spokojna?

katuss25

mulatka:ahoj prepac ze odpisujem az teray malicko sem chodim obcas mrknem co je nove...tak foto mam v galerke uz su ine ako na foto kedze som 5mes po opke mam plneD nevystuzenu...ja osobne banujem ze som nedala okruhle na mne by boli asi vyraznejsie moje sa mi zdaju na mne male no ked dam push up su megi...kludne sa pytaj kedy a kam mas ist aku velkost kolko ml davas?

katuss25

mulatka:ahoj prepac ze odpisujem az teray malicko sem chodim obcas mrknem co je nove...tak foto mam v galerke uz su ine ako na foto kedze som 5mes po opke mam plneD nevystuzenu...ja osobne banujem ze som nedala okruhle na mne by boli asi vyraznejsie moje sa mi zdaju na mne male no ked dam push up su megi...kludne sa pytaj kedy a kam mas ist aku velkost kolko ml davas?