Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nattasa

A inak chodim cvicit od 3 tyzdna do fitka. Bicykel a nejake stroje na nohy. Lebo sa mi zda ze priberam jak nic nerobim. Cvicim v tejto podprde.
A teraz stresujem ci mi to prave prso neopuchlo z toho.

M.i.r.u.s6

Nattasa
vies zatial som sa len sprchovala ale uz mi chyba len tak si polezat a zrelaxovat vo vani tak si ma potesila:)) ak mas foto idem kuk:)

Nattasa

Mirus6
Ja som volala sestricke lebo idem do kupelov tento vikend, a bolo mi povedane ze macat sa mozem, plavat nie. Som 5tt po.

Dlho som tu nebola. Mne prska pekne maknu, len prave mam opuchnutejsie ako lave. To mam v pohode. Ale tusim ste tu niektora pisali ze sa to stava a ze sa to upravi.

Nejde niektora 22.3. Cervenovi?

Mimma17

ahojte chcem sa opytat som objednana 18. aprila na konzultaciu k dr mladekovi ako ste spokojne s jeho pracou? plati sa u neho za konzultaciu ak ano kolko...a este jedna otazocka viem ze operuje aj v tn neda sa k nemu ist na konzultaciu tam ci len do nr? som s pb a mam to omnoho blizsie do tn ako nr dakujem...a zaujimavost je ta ze v pu u dr otcenasa mi bolo povedane ze korekcia bradaviek teda modelacia a augmentacia sa nerobia v jedno sedeni ale najskor modelacia a po dvoch mesiacoch silikony a ked som sa nato pytala na klinike kde operuje dr mladek v nr tak sestricka ze samozrejme ze to robia v jednom sedeni vazne mam pocit ze dr otcenasovi ide len o peniaze zevraj v nr vyjdu silikony od 2500-3000 e a plus modelacia cize max do 3500e by to malo vyjst ja by som chcela tak 420-450 max a anatomy kdezto za toto iste chceli v pu dokopy 4600e a dve operacie konec

Mimma17

ahojte chcem sa opytat som objednana 18. aprila na konzultaciu k dr mladekovi ako ste spokojne s jeho pracou? plati sa u neho za konzultaciu ak ano kolko...a este jedna otazocka viem ze operuje aj v tn neda sa k nemu ist na konzultaciu tam ci len do nr? som s pb a mam to omnoho blizsie do tn ako nr dakujem...a zaujimavost je ta ze v pu u dr otcenasa mi bolo povedane ze korekcia bradaviek teda modelacia a augmentacia sa nerobia v jedno sedeni ale najskor modelacia a po dvoch mesiacoch silikony a ked som sa nato pytala na klinike kde operuje dr mladek v nr tak sestricka ze samozrejme ze to robia v jednom sedeni vazne mam pocit ze dr otcenasovi ide len o peniaze zevraj v nr vyjdu silikony od 2500-3000 e a plus modelacia cize max do 3500e by to malo vyjst ja by som chcela tak 420-450 max a anatomy kdezto za toto iste chceli v pu dokopy 4600e a dve operacie konec

smejo251

Baby opat sa mi odlozila konzultacka som z toho psychicky na dne.uz som myslela ze to budem mat za sebou.ako dlho sa caka na implose?premyslam ako dlho budem este cakat