Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nattasa

Martinkalinka, nanka
Tiez som bola operovana vo zvolene. A predtym konzultacka. A tiez som sa bala ci si zapamata ze steh na zlazu mi povedal ze mi da.
A este pred opkov ma kreslil, tak sa s nim rozpravas a baby mal to zaznacene v nejakom zapisniku. Videla som.
Cerven je PAN. Nebojte.

Nattasa

Nela7
No ja som sa na to cvicenie nepytala. Nejako to neprehanam. Davam bicykel len a stroje na nohy. Brucho a ani vrch necvicim. Tak si myslim ze ok.

A volala som sestricke k cervenovi kvoli tym kupelom a ta mi povedala ze macat ano ( doslova

ewel007

Baby boli ma to lave prsko,myslite ze je to oki ?
Mam v nom taky neprijemny pocit a v oboch mam posledne dni take akokeby stahovanie alebo ako to napisat,ako ked v tehotenstve tvrdne brucho..to som mala aj po prvej opke,len to lave je bolave aj ten pocit neprijemny v nom..dakujem :-)

nanka

baby,

inak toto aj mna zaujima. ako to je pred opkou u dr. cervena? budem mat s nim pred opkou este aspon chvilu na rozhovor, aby som este raz upresnila co ako si predstavujem? inak to, ze si niekde nieco znaci si nemyslim, aspon ja som nic take nevidela.

anonym_76

martinkalinka
ahoj,budes mat eurosilikony a ktory profil budes mat? ja mam podobne prsia ako mas ty a cakam k nemu na konzultaciu..aj ja budem mat len 1 konzultacku a potom opku, urcite si to niekde znaci...obvod hrudnika mas kolko? erika

martinkalinka

Ahojte ja idem na operaciu 3.jula k doktorovi cervenovi ale operovat ma bude vo zvolene.. mate s tym nejaka skusenosti? :) a chcem sa spytat doktor ma bude vidiet uz len na operacke??? ide mi davat 320ml a nadvihnut lavy prsnik.. ako si to on zapamata??? bojim sa, ze na to zabudne ked po jednej konzultacii idem hned na operaciu...