Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Zoe

Nem, ale kuupim.. ale ja aj tak nic nevyhrajem.. a to bya potom dali do emmy? Juuj tak to niee ;)

Kosta

A nahodou co bol ten incident, ohladom vytekania silikonu zo silikonov, tie neboli tiez franc.?

zajacik_006

kosta
kurňa,to je nenormálne!!! Tak nech jej tam vloží implantát taký,aby jej to vyplnil.Niektorí lekári to tak aj sami navrhnú,buď dajú menší a vymodelujú alebo dajú maximum,čo sa zmestí. A keď tak,dať nejakú zľavu,už keď je jeho pacientka. Normálne som sklamaná.

kosta123

zajacik_006
Nie nepočuli sme zle lebo MIMMU najskôr objednal na september na korekciu a za 1.600 € a nasledne na november na Opku za 2850€....ja to tiež nechápem.

ewel007

Mima

Najlepsie si zavolat na kliniku,tam t urcite budu vediet povedat cenu za to,co chces..alebo si daj konzultaciu u Mladeka,ja som tam bola,ale ja mam gulate,takze ti nepomozem..

zajacik_006

Mimma,kosta
ja keď som bola na opke v PU,tak som za anatomické implantáty mentor platila cca 2750eur. Potom na kontrole mi lekár sám uznal,že tam mali ísť väčšie imploše,že tek kože je viac.Tým pádom mi moje dvorce hladia na zem.Potom mi ponúkal minimodeláciu bradaviek,ktorá sa mimochodom robí v lokálke a pýtal za to 600eur. A prečo by som mala platiť navyše prachy,keď mi tam sám nevložil väčšiu veľkosť???Ale platiť takú nehoráznu sumu mi príde od veci. Nepočuli ste zle,namiesto tých vašich spomínaných 1600eur,600eur?