Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

no co tu citam tak som si asi aj odobrila ze k Ocenasovu sa mi ani konzultacku neoplati ist lebo tie horibilne sumy co pyta je uz trosku moc a asi podla mna aj preto sa nedohodli v Mediklinik v LV a rozviazali pomer lebo tam maju normalne prijatelne ceny a podla mna sa mu nechce uz za take sumy robit.A tam robili s viacerymi typmi implosov nie len Arionmi ale je pravda ze uz aj tam operoval s Arionmi a teraz co som nasla tak su Ariony su este drahsie ako Mentory v Mediklinik ale asi mozno zalezi ako ma ktora klinika a Dr. dohodnute ceny neviem.

M.i.r.u.s6

vladka19
moja prepac necem ti nejak to co sa ti stalo pripominat ale podla foto si mala vsetko ok a to potom co sa zacialo diat ako neviem co presne ale to sa zacalo postupne alebo naraz??vies prelakla som sa ja mam v stredu kontrolu po 6tt

barbinka84

Ked uz o tych cenach, tak ja som u dr. Mladeka mala platit za mentor anatomy s minimodelaciou 3660eur, ale kedze mesiac jul august bola zlava tak 3360 eur konecna suma;)

romi

baby aj mne ocenas odporucil ariony,asi sa mu najlepsie oplati s nimi robit...
v stredu idem do interklinik raczovi a som zvedava co mi odporuci ten.

zajacik_006

bibi
ale aj ES sú francúzske. A mimochodom som spoznala jednu holku a ona pracuje s arionmi a hovorila,že sú lacnejšie ako mentor.

bibi13

Zajacik to presne neviem, moze byt, ale uz by som celkovo
Franc. neverila..

A ariony si najdrahsie? Som myslela, ze mentor

zoe23

bibi

este aby som to upresnila, tak ta sutaz sa vztahuje len na augmentaciu (nie korekciu-ta sa doplaca)a uverejnia len meno vyherkyne v časaku

A treba vystrihnut kupony dva (z marcovej a aprilovej EMMY-a myslim ze uz pomaly bude vychadzat aprilova)tak len tolko :)ale ved si ju nekupuj ak nechces,to ja len taaak :)

kosta123

bibi13
Myslím že boli ale neviem či zrovna ARIONY,dr.hovoril ze po tomto chodili autom a nič sa mu nestalo a že aj ked ho nareže tak nič sa s ním nestane a majú doživotnú záruku.