Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Bibi13
No lekarka uz druhy tt nerobi prave ten den ked ja mam prist:-(to bude druha uz a uz som to mohla mat za sebou a byt ceckata ale brala som aj atb za sebou dva krat.

Nela7

Nattasa

a este by som sa ta chcela spytat, ze ci ti doktor dovolil od 3 tyzdna do fitka, lebo ja som tyzden po a uz mi troska musky ozivaju, rozmyslam ze kedy sa aj ja budem moct hybat trochu, lebo ja priberam aj z vody :-(

lilabmw

lucus tak hned stredu potom referuj co ako si spokojna a tak :-) zaujima ma ci dava dreny ake stehy dava a tak vsetko :-)a tu cemnu ti tiez povedal ze 1970 komplet?

M.i.r.u.s6

Nattasa
nie moja nie som od cervena a ja etste stale nosim tu pooperacnu moj dok kazal 6tt tak zajtra idem nosila som podstivo az tento vikend ee mala som narodky oslava a tak ale ja ju oficialne asi az zajtra dam dale
moja tak ja som bola dost opatrna predsa je to cudzie teeso a tak necela som nic podcenit
no nestresuj este stale je to cerstve mna zas hneva lave ked sa zohnem tak taky zvlastny pocit ako nie bolest tak snad ani ja a ani ty nic vsetko v poho no nie??:)) neboj vsetko bude ok

Nattasa

Mirus6
Ty si tiez od cervena? Si nepametam.
Pls spytaj sa zajtra na kontrole ci moze byt to fitko. Ja som mala ist vo stvrtok na kontrolu, len som to prelozila kvoli tymto kupelom.

Ja sa citim ok, to prave prso ma hneva tak tyzden. Moze to byt aj tlaciacov podprdov co nasim cez den. No sak uz o tyzden uvidim co povie doki.

bibi13

Romi

Daj potom vediet ako si dopadla v interklinik.. ja tam idem za dva tyzdne.

Smejo

Preco sa ti odlozila konzultacka?

Vladka

Je mi luto co sa ti stalo. Pevne verim a drzim palce, aby uzvsetko bolo ok.

M.i.r.u.s6

Nattasa
no tak daj daj kuknem aka si cicana
tak ja nem az taka odvazna este zajtra idem na kontrolu tak sa spytam dok ci napr uz aj brusaky mozem a tak a do fitka nem chodim som dost daleko od mesta