Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zajacik_006

Mimma
od Tršku majú prsia mondan aj martinka54 a to sú ďalšie z tých dievčat,čo majú s prsiami problémy. Ale samozrejme,že aj iné holky.

Mimma17

zoe23

a preco si nakoniec k nemu nesla a dakujem za odpoved ved kukam ze na mna kazdy kasle a neodpisuje napis mi prosim niky dievcat co maju od neho prsa nechce sa mi hladat v kazdom albume alebo aspon jednu kocku..a pride mi ovela cenovo dostupnejsi ako dr otcenas lebo s toho som este doteraz v soku s tej sumy 4600e

zoe23

Mimma17

kedze ti este nikto neodpovedal a ja som zas nalepena na tomto fore jak psycho :D tak ti aspon poviem, ze Trška robi s implošmi Polytech

Ja som bola u neho len na konzultačke-info sype ako z rukava :)

A baby v galerke maju od neho pekne prska, aj ja som skoooro k nemu išla :)

Nela7

silia

ahojky vitaj v klube ja som nasla uz 3 baby v galerke s zdeformovanymi prsiami :-(( aj tak vladka tuism co t des pisala :-/ ta ma dokonca Nagory ako aj ja...teiz sa bojim ze budem cvilku rada z prs a potom budem este plakat :-( ...ako sa inak citis??uz si ok?

nanka

matik,
tak ti budem drzat palce. inak pekny datum :) a vzdy ma potesi, ked tu potom baby napisu, ze sa to da zvladnut, tak nech je to aj tvoj pripad ti zelam.

matik8

Nanka

Ano hneď ma prehodila, ale asi skrz tej svadby. Bud mala ozaj volne nahodne alebo ma tam natlacila. Ja sa už tesim ale tiez sa bojim trosku hlavne tej bolesti po opke ale tak kazdy to zvladol takze musím, len si tak niekedy predstavujem ako budem fungovat pol dna sama doma , bude to zaujmave asi

nanka

matik,
uz som volala ale sestricka mi stale len opakovala, ze nic nemaju volne, ale asi mas pravdu, musim byt neodbytna ked nieco chcem. ja by som bola aj za zaciatok maja vdacna, predsa len by som sa stihla dat snad ako-tak dokopy do leta. a ked si tam ty volala, tak hned ste to vybavili tento presun terminu? inak ja sa na to tesim, ale cim viac sa to blizi tak sa aj bojiiim