Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

Vladka19

:-( videla som tvoje foto a brutál, proste mám pocit, že oni na tebe, čo mohli to pokazili, lebo čo som pozerala foto iných báb odtiaľ tak mali pekné jazvy..proste jedno s druhým a všetko pokašľali..noo a ten prístup :-( z neho som sklamaná, možno čakali, že si necháš vybrať imploše opäť u nich, preto tak zareagovali, ale to sa ti nečudujem, že už si chcela ísť inam...ach..no fakt si si toho s tými prsiami vytrpela, tak ti prajem nech už je to všetko len v poriadku a nech ťa dajú čím skôr dokopy

silia

Nela7

no tou obmedzenosťou mám na mysli, že stále to nie je na 100 % ok :D ráno a večer sú ako dva kamene, pri chôdzi a vlastne pri každej činnosti sa na ne sústredím aj keď nebolia, ale tak ja som taká citlivejšia, tak mne možno potrvá kým sa dám dokopy :D ináč to dnes ideš vyberať stehy, že? potom daj vedieť, či to veľmi bolí a hoď sem nejaké foto :D ja sa tiež chystám hodiť fotky, len čakám ešte za káblom od foťáku od frajera, takže potom tiež určite dám :D

misaaa

VOLNY TERMIN KONZULTACIE U MLADEKA!!!!

Baby, mam dohodnuty termin na konzultaciu u Mladeka v Avelane v Nitre na 21.3. o 10.00 a nepojdem tam, idem ten termin zrusit, tak sa chcem spytat ci ho nechcete niektora??????
ze by sme len zamenili meno?

Nela7

silia

uff,tak to teda musi byt neprijemny pocit teda, no ale dufajme ze to bude ok! :-) ...o mojom lekarovi zase neni ani dobrej a ani zlej spravy nikde na nete...ale dufam ze je vsetko bude naporiadku!...ked vidim take foto za jedno mi je luto tej kocky a za druhy prepadne ma strach co ak aj ja tak dopadnem :-((...ako to myslis ze to neni dobre?!cim si obmedzena?...no ja som 6 den a musim povedat aj ked to neni tiez dobre, tak sa mi hodne polavilo, uz 2 den nejem skoro vobec tabletky od bolesti, vlastne dnes som ani nemala, aj z postele vstavam uz lepsie, len tie ruky ma seru! :/a bradavky?ani neviem ale nezda sa mi, mozno to budem vnimat az po stehoch uvidim no...

zoe23

Mimma

počuj nechcela by som ti zle poradit, tak radsej si nechaj poradit od bab čo uz maju opku za sebou a mali tiez modelaciu :)aj ked si stojim za tym čo som napisala :) a aj mam dost toho naštudovaneho ale naozaj nechcem aby si sa na zaklade mna zle rozhodla :)

zoe23

Mimma

:) jej fakt? :D
ale ja som uz vybrala :) Mladeka!

Inak tusim ti nikto neodpovedal ani na cenu tej konzultacky, tak u Mladeka je to 20eur a u Tršku som v BA platila 15eur

Ja som ale plocha, davame Nagor impleo 320-360ml a vysoky profil (hadam sa to tam natrepe :D)a okruhle a cena 2800(vratane predoperačnych) a u Tršku bez predoperacnych to malo byt 2600 a nie Nagor ale Polytechy.

No a teraz nechcem na nikoho kydať alebo niekoho uprednostnovat ale ked mas mat aj tu modelaciu tak z tychto dvoch by som si vybrala radsej Mladeka(a nie preto ze tam idem ja ale tak asi by ma odradili tie baby co spomenula zajačik ale ako plocha by som šla určite aj k Trškovi,len ta modelacia je proste zlozitejsia...)

silia

Nela7

..noo :-( a tu Vladku robil Magdo, tak ako aj mňa ... on mi hovoril, že každému doktorovi sa už niečo podarilo pokaziť veď všetci sme len ľudia a občas každý urobí chybu..tak nikdy nevieš, dúfam, že ja nebudem ten prípad, môj vnútorný pocit aj všetko mi hovorilo, že to bude ok, tak snáď...no ja som dnes presne 2 týždne po a stále to nie je najlepšie, stále taká obmedzená, ale ozaj každým dňom je to lepšie..a ty ako? ináč ty nemáš citlivé bradavky?ja staašne a spod tej podpiry mi ich kvalitne vidno :(

Mimma17

zoe23

ved ja som presne ten isty pripad ako ty ja teraz riesim mladeka a trsku dnes som sa objednala na konzultacku do nr na 18teho aprila a zajtra chcem volat ten trencin ohladne dr trsku....ty si davas ake implantaty a cca kolko cena? ja musim ist aj na modelaciu pradaviek mam vykojene

zoe23

Mimma

no ja som sa rozhodovala medzi Mladekom v NR a Trškom z BA a ja vlastne ani neviem prečo idem z BA cestovat za tym Mladekom :D ja mam z neho proste taky pocit ze on ma to estetično v sebe ak vieš co myslim aj ta klinika je fakt krasna...

A ja som mala na mysli napr.
O705bubu, mamita, fifi bb, babydoll, Sakura, matilda1 a o tych čo pisala zajacik tak to ani neviem :(...

Elissa

Baby, nestraste ma! Viem, ze sa moze stat hocico, ale tie zdeformovane prska ma desia. A este k tomu Trskova praca. Zase som na pochybach...ach