Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mamita

mimma...približne 3200e so všetkým...mám polytech okrúhle 460 ml...a neviem o koľko sa navyšuje cena lebo ja som dostala hneď sumu so všetkým

mamita

zajačik
napísala som že ,,údajne" lebo neviem ako to dopadlo pretože som to ešte nedočítala...dostala som sa po stranu kde píše že ide na reopku v rámci reklamácie...ale ak to dopadlo tak ako píšeš tak to ma mrzí....no ja zatiaľ z mojej skúsenosti nemôžem na dokiho povedať krivé slovo....ale pravda je že som bez komplikácii...

Rozalka

vladka
teba prvýkrát operoval Magdo??? ja som myslela že Karčmár... ešte dobreže som ku nemu nešla, ja som tam bola objednaná a o pár dní som sa preobjednala ki Očenášovi... Ja som počula že len Karčmár čo operoval... aspoň tak som počula...
A tebe nie Očenášovu faktúru mali zaplatiť ale aj tie prachy vrátiť ktoré si im dala za operácie!!! toto by malo byť minimum čo mohli pre teba urobiť...

Mimma17

mamita

prosim ta kolko ta vysla suma sumarum cela operacia a kolko mililitrove implose mas a aku znacku a ta modelacia bola navysenie o kolko e k cene implantatov? dakujem

zajacik_006

mamita
tak to sa mýliš,že mondan v rámcií reklamácie má po reopke. Viem to na 100 pro,pretože s mondan sme kamarátky a nič také nepodstúpila,hlavne kvôli prístupu lekára. A tak isto aj martinka54,už nemá síl vyjednávať s lekárom. Mondan sa zas kámoši s ňou,tak to viem od nej.Ja nechcem nikoho odhovárať,veď má aj pekné práce,mne osobne sa najviac od neho páčia prsia Lii86,len škoda,že tu už nechodí. Aj jej posledné fotky boli len v tričkách.

mamita

vladka
úplne s tebou súhlasím...tiež som bola zvedavá ako vyzerajú bradavky po modelácii po roku po dvoch ale nikde som to nenašla..tak som to riskla..a dala som si záväzok že ja to pre baby odfotím...pravdu povediac..myslela som si že to bude vyzerať oveľa horšie...ale zatiaľ klop klop....

mamita

mimma
a čo som čítala mondan..tak to nebola trškova chyba ale nemala dostatočnú elasticitu kože a údajne jej to zoperoval znova v rámci reklamácie...ešte som to nedočítala celé tak presne neviem...

mamita

mimma 17
ja mám robenú modeláciu + implantáty od tršku a môžem ti povedať že som maximálne spokojná s jeho prácou aj prístupom...tiež som dlho zvažovala ale trška vyhral práve prístupom aj precíznosťou...vždy ked mám nejakú otázku alebo sa mi niečo nezdá nie je problém mu zavolať a vždy mi odpovie...jazvy sa krásne hoja a pooperačná starostlivosť bola tiež super...odchádzala som vyzbrojená liekmi proti bolesti aj atb...takže tak

ewel007

Mima

Ja som ti tiez pisala ze ti odporucam Mladeka,je dolezite,ako sa dr zachova ked nastane neaky problem a mozem ti povedat ze Mladekovi nejde o peniaze ale o dobro a spokojnost pacientky,co je u mna velke plus a taktiez je clovek s velkym C.Na mna tiez na konzultacii hned zaposobil,tak son nevahala a inak ak si hned dohodnete termin opky,za konzultaciu neplatis..
Takiez spickovo vybavena klinika a j teda ta cena,co sa u teba tyka tej modelacie..