Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

Mirus6

tak nie veľa len neviem čo skôr, lebo ešte sa mi treba na skúšky učiť..a v pondelok do práce..jooj tak sa mi nechce

Nela7

určite nie, neboj :)

M.i.r.u.s6

Nela7
moja ale ja som mala nic a dokonca vykojene nic:P takze dok pozrel a hned gulicky:) takze tak ale ty budes nasa krasna prirozena kraska:))

M.i.r.u.s6

silia
dik gulicka:) ako prisla som s pace tak akurat oko ma zacalo ako nechapacka ak doma zima zima tak uz len lezim pod dekou a co ako vyzea diplomovka??este vela toho mas?

M.i.r.u.s6

silia
my sme take dve gulicky:D jaj sibka mi asi peto ze nieco na mla lezie ale nem boj nekaslem ani nedycham na teba a hned si dam aj rusko:))

M.i.r.u.s6

Nela7
neviem ja mam gilate a vies ako som ti psala ja som nosila aj ten pas a tak ale silia ma myslim anatomky cica co ty na to??

matik8

Luu

Presne ako pisu baby..aj moj priatel je spolojny s mojimi ale tesi sa aj na silikony, ktoré si davame vacsina koli sebe..kazdy chlap sa aj za takou otoci a netvrd ze tvoj nie...mozno je spokojnejsi ako ked mal velke, ale mozno keby mal velke silikonove by bol este viac. A urcite ako spravny chlap ti nepovie na rovinu ze moja chod si dat silikony a mozno by ich aj bral u teba....Mne sa velike prirodzene nepacia, radsej velke ale pevne so silikonom

M.i.r.u.s6

Nela7
moja ty si obcas vacsia streswomen ako ja:)))
jasan teraz sa viac pozorujeme a skumame ved je to predsa len zasah do organizmu ale ved nam sa predsa nemoze nic stat no nie??:))