Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

ja dnes navnadím asi všetky ženy ktoré váhajú, lebo do mňa vošla taká euforia štastia...neviete si ani predstavit tie čo čakáte na opku aké to je úžasné nemysliet na to čo si oblečiete aby vám nikde netrčala vypchávka, alebo aby netrčali ramienka, teraz ramienka zložím a podprda má na čom držať..zááázrak :)))

angie77

baby a konečne leto bez prepchatých podprd vypchávkami... hnusné lepiace sa na telo... len šastočky a nič pod nimi :)) a holé chrbty..tričká bez ramienok..bikiny bez vypchávok...konečnéééé... :)

angie77

zoe23

presne tými pocitmi som prechádzala aj ja, stále som sa niečoho bála, čo ked to nedopadne dobre, čo ked sa neprebudím, čo bude s malou a s manželom, čo na to povie okolie...ako to zoberie mamina ...nakoniec všetky výčitky boli zbytočné, mamina aj ked má 60 rokov ma podporila aj s ocinom a okolie si to ani nevšimlo..ja budem mat už 36, takže lutujem že mi tak dlho trvalo pochopit že komplexu sa nezbavím len tak, že s tým musím niečo robit, že to bude stále vo mne...až taká straá koza som pochopila že je to môj život a máme si plnit sny, lebo život máme len jeden :)

zoe23

angie77

a presne presne si to vystihla, ze "prsia nie su dolezite" vravia len tie ktore nejake maju - neznasam tu vetu :D

A tiez milujem ked niekto povie, ze si to davame kvoli chlapom :D:D:D

M.i.r.u.s6

angie77
ano ano presne ide o ten pocit citit sa zensky a nie len podprda a ked sa vyzlecies tak si akor ako muzatka:)
ano dopriali ale co uz my mame a snad aj tie co chcu tak to docielia

zoe23

angie77

dakujem za tvoje slova :) lebo aj ked som zaplatila zalohu stale mi napadne, či robim dobre, že do toho idem a este ked ma v mojom okoli odhovaraju...a pritom tie prsia chcem uz straaasne dlho ale stale mam taky pocit neistoty, či to dopadne dobre? bude to podla predstav? zvladnem to? atd...

angie77

M.i.r.u.s6

ono sa povie že prsia nie sú dôležité, ale to vždy vravia také, ktoré tie prsia majú však? len my vieme aké to je zrazu sa cítiť žensky, ved aj tá postava sa zmení, žena dostane takú iskru ked si verí :)
...priala by som to každej žene ktorá po tom túži, len škoda že je to také drahé a nie každá si to vie dovoliť

M.i.r.u.s6

angie77
ano moja viem o com hovoris aj ja som vcera par pohladov videla) prijemne a to este neviem ake budu finalne ale uz teraz je to o inom:) a tesim sa s tebou :D a aj ja sa tesim na leto

angie77

babule

ja mám zajtra presne 4 kalendárne mesiace od opky, fúú to ubehlo :)chcem Vám len napísať tie čo váhate ako ja, aby ste sa nebáli do toho ísť , ja som sa strašne bála a neustále som rozmýšlala,že raz by som chcela krásne prsia, ale bol to len taký sen, ktorý som vedela že sa nikdy nesplní...

...až som nenatrafila na toto forum a to ma presvedčilo že aj obyčajné ženy môžu mat krásne prsia, že to už nie je len o celebritách :)

..a tak som tu a mám úžasné prsia, úplne sa mi zmenil šatník,minule som si v nákupnom centre užila strášne vela pohladov mužov aj žien a bolo to vcelku príjemné :))..už si len na to zvyknút :)))

..lutujem len jedno, že som tak dlhoooo váhala, že som do toho nešla omnoho skôr a depkovala som sa vždy ked som videla krásne veci ktoré mne nesedeli alebo na kúpaliskách :) teším sa na leto a je to úúžasný pocit mat prsia :)