Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Misaaa
Klud zajtra radsej volaj doktorovi bude ti to treba prelepit.pokial by to bolo silnejsie krvacanie urcite volaj hned.netusim co sa ti mohlo stat ale pokial uz zaschla tak to nevadi.sppinkaj

misaaa

Baby poradte prosim, teraz vecer som si na sekundu otvorila skafander a pod lavym prsom mam ten leukoplast co je zalepene sitie cel krvavy, ale zaschnuta tmava krv... Som 9 dni po opke, prva kontrola v pondelok bola ok, muselo sa tam nieco udiat vcera....
Mam panikarit? Ci co :((((

bibi13

Matulka

Idem k dr. Hederovi.. ty ides ku komu? Idem aj na upravu, polytech, anatomy, 360.. ty mas ake?

Btw baby co mate polytechy, uz som sa na to pytala, ale registrovali ste sa na ich stranke?? Mne doktor oovedal, ze
Mozem, ale distributor vraj dava zaruku.. viete nieco o tom??

M.i.r.u.s6

acerka
ozaj ak len toto riesis tak to by som ja vobec da sa to zamaskovat a nikto si nic nevsimne ved pozri v galerke foto a normal tricko ci kosielka a mas to nemas za cim cakat ved ces byt sexica:)toto by ta nemalo odradit

acerka8

M.i.r.u.s6 ahoj,
ďakujem za info, ale mam s toho stres, aby to nevideli, robím v kancli. a s výstrihom nemám problém, lebo to ani nenosím,nemá čo do neho dať :)), ale vadia mi tie ramienka.fakt sa bojím, aby si to tie moje kolegyne nevšimli, lebo to by boli rečiii

M.i.r.u.s6

acerka
prepac ze sa do toho miesam ale ak mas racu kde nerobis manual tak myslim ze 2tyz to by si dala a ta podprda urcite sa da zamaskovat kosielakami ved nemusis mat hlboky vystrih alebo satkou naco cakat ked uz koncom leta by si mohla byt sexica:)

acerka8

Nela7,
ďakujem za info, opku by som chcela tento koncom tohto mesiaca alebo začiatkom mája, ale keď to ma vidieť tak sa na to asi vykašlem, lebo po opke môžem byt doma len 2 týždne a potrebujem to utajiť v robote, lebo by to nepochopili. Chcem isť k dr. mládekovi a mala by som mať 375 ml mentor anatomické stredný profil. ak môžeš tak mi pošli prosím Ťa foto s tou čiernou podprsenkou na suchý zips.

M.i.r.u.s6

Nela7
ano ano presne si pamatam na tie tvoje supis vyroky a slovnik:)bola si ozaj maska uz mozes behat??j mam stale take napnute svali bola som v pondelok u dok ze vsetko ok ale este stale su ties dost vysoko ale snad to pojde dole a vsetko bude ok
jaj behat to by som aj ja cela zacat uvidim davno som to neskusila ale vravela som si ze od 1.5 budu uz aj 3mes necem to prehanat staci ked rano trocha cvicim:))