Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

bibi

dakujem :) no ano, paska ho drzi pevne, aj mi krajsie stoji, ked ho mam podlepene, asi si podlepim aj druhe :)) no tak Ti drzim palce! :)

smejo251

Question
Dakujem ti krasne :-)
A ty ako nemas tlaky na prsiach?ja bolest uz nic len ten tlal ked vstanem rano a ta teplota no uvidim este par dni a potom to uz budem riesit

bibi13

Skoricka

Prsicka mas uzasne.. to fakt pomaha podlepovanie?

Zase som mala bujne sny.. sen vo sne.. ;)

A uz mam vyybavene sono a gyndos uplne super.. vraj mi to schvaluje a mam ich prist ukazat..;)

skoricka

question

ahoj, dakujem si zlata, robim vsetky preventivne opatrenia, co mozem :)) na noc uz len pooperacnu si budem davat, a spat budem na chrbte alebo boku, uz nemozem na bruchu, co ked tak sa mi nejak postlacal dole... :/ no a mam si ho aj stale tlacit hore rukou...uvidim no, ci sa to zlepsi.

question

skoricka,

prsia mas fakt krasne.. tak snad to klesanie u nebude pokracovat a zlepsi sa to...

smejo,

myslim ze okruhle boli u teba super volba:)
a co sa tyka bolesti a tvrdnutia, este sme kratko po opke.. takze si myslim, ze je to oki..

smejo251

Volala som ze je to normalne ze ked bude vysoka nech si dam brufen ale nieco od teploty.ja sa citim dobre len ked si odmeram tak mam.
Bolest nie je len taky tlak citim a to ne podla mna normalne hlavne rano ked vstanem vtedy to citim.a preco lavy?od zaciatku viac bolel J viac krvacal.

BritneyBitch

Smejo

Teolota znamená, ze telo bojuje. Netrao sa nou. Urcite neber paralen ani nic podobné, kym nemas horucku. Vela vela tekutin a vitamínov, najma cečko.

Inak prsicka bolia vkuse alebo len narazovo? S co ti povedal dr. Na kontrole, ze preco boki viac lavy?

Matulka23

Zdravím kočky :) pozorne čítam všetky vaše rady už asi dva roky... začiatkom minulého roka som mala už aj termín obky v Interklinik, ale nakoniec z toho zišlo kvôli môjmu VEĽKÉMU strachu :D teraz som to skúsila opäť mám termín 23.mája v INTERKLINIK chcem sa Vás spýtať či s tým nie sú nejaké problémy (napr.s hojením atď), keď už začínajú horka a názor na túto kliniku, ďakujem veľmi pekne za odpovede :) inak mám tu aj fotky v galerke :)