Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Jany7543

ewelka

ved aj ja mám konzultačku aj ku Čeveňovi ale to mám až v oktobry a to sa mi nechce čakať ... a baby mi tu poradili Mládeka takže myslím, že som dobre vybrala uvidím zajtra... som plná očakávaní :)))

Jany7543

BritneyBitch

To nedávajú všetci doktori , a sú to nejaké tenké hadičky,vďaka ktorým ti odteká z prs všetko čo tam nemá byť , aspôň tak som to pochopila ja, baby opravte ma ak sa mýlim :D

Matka872

Jany7543

Hej ráno o 10-tej ma prepustili.A tie dreny nadychnes sa zadrzis dych vytiahne tí jednu a potom to isté aj pri druhej hadicke.Bolelo, predychala som. Momentálne sme na hotely a zajtra ráno ideme s mojím domov.Dúfam že tá cesta vlakom bude lepšia ako autom po tých vytlkoch :-(

smejo251

Mishka
Dakujem moja.som rada ze niw som jedina a ze je to v poriaeku.ten pocit tych dvoch kamenov je inak dost neprijemny.ja este nerozumiem preco jeden je ako moj a druhy je hrozny-opuchnuty bolavy natlakovany

lienka1042

smejo

ja som 10.den po opke a ťahajú ma už iba ráno ked vstávam, potom cez deň už sa to dá vydržať :-)

mishka181

smejo251

ja si myslím, že je to normálne..tiež mám jeden den super, takmer bez bolesti a na druhý den ma pichá, tlačí, svrbí :)
a aj ráno mám tie prsia ako 2 kamene, taký blbý pocit je to...
ale neboj nič, to je normálny jav a vela báb to takto pocituje :)