Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

bibi13

ja idem dr.Rázcovi, mám navrhnuté 285-325 ml anatomy polytech-mám pevné jedničky, chcela vy som plné dvojky alebo menšie trojky .... skorej sa prikláňam k 265 ml a vysoký profil uvidíme idem ešte na 3D vizualiráciu bola si na tom?

romi

ahoj baby ,
no ja to mam tiez uz za par... 29.4.idem.bola som sa dohodnut este pred opkou s doktorom a vybrali sme nakoniec mentor VP 345 sirka 11,5 vyska 10,8 a profil az 5,8.nebude ten profil moooc?poradte prosim...trochu ma nahovaral na 390...ale to uz je na mna asi vela.

pipaaa

ahojtee, co nove? ja som uz tri tyzdne po a mam pocit ako keby som nikde nebola :D nic ma neboli, nepicha, sama nechapem ako som sa dala dokopy a celkovo bolesti neboli strasne, iba rano...uz som si zvykla aj na spanok na chrbte, ale obcas sa budim na to ze lezim na boku :/ uz mi neskutocne lezie na nervy ten skafander :( neviem co mam nosit..drzim vam vsetkym palce drzte sa

Nela7

ahooj, ako sa mas?? ja som ti tu aj davnejsie pisala, ale asi si to nevsimla medzi tym mnozstvom prispevkov...uz nosis normalnu podprdu?? juuj aj ja chcem, ale musim este vydrzat este tri tyzdne :( drzim palce s diplomovkou ;)

skoricka

ewel

Ahoj moja, ja sa len chcem opytat, ze na aky mail si pisala doktorovi? Potrebujem mu napisat...na stranke maju uvedeny avelane@avelane.com cize tam?