Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vanes

ahoj nela, ja mám íst tiež k cabanovi, len nemám o nom ziadne referencie, tak mám trošku aj strach. nemohla by si mi napísat niečo o nom, bola by som velmi rada. dakujem

Nela7

bibi13

dakujem ze si na mna myslela :-)) ...hey som ok len tak mi to casovo nevychadzalo :/ teraz ma normalne mrzi ze som aspon sem tam nieco sem nenapisala, ved tolke ste tu na mna mysleli a strachovali sa :-((

Nela7

queen

ahoj dlho som tu nebola ale teraz si prezeram v rychlosti odkazy co ste mi pisali...no jazva je uz skoro ok, este stale si ju ale preliepam ale uz je to omnoho lepsie...bolo som vtedy u lekara a vybral mi este stehu kusok, vraj mi tam daco ststricka nechala, tak preto to bolo take skarede...a ty ako??

Nela7

pipaaa

ahojky no som rada ze sa citis OK ...od toho Cabana sme sa akosi rychlo zotavili, mna to najprv strasne bolelo ale tiez som bola po par dnoch fit...neboj tie 3 tyzdne este nejako, ubehne to ani nebudes vediet ako...ja som tiez nervacila a uz mam po 6 :-)) ...vies co moja ja od tej doby co som mala s tou jazvou problemy som sem skoro vobec nechodila, pretoze som fakt nestihala a tu som sa dokazala aj na 2 hodky denne zahrabat...diky moc diplomovka uz je odovzdana este skusky a potom statnice s obhajobou, uz aby to bolo zamnou!...ozaj a co si mi to pisala??...inak nestretli sme sa mi vtedy v utorok v tej BA?si tam prisal aj s priatelom??ci? :D

Nela7

misaaa

ahoj no poradit ti sice neviem, lebo som chvalabohu nic take nezazila ale urcito volaj na kliniku a tam ti povedia co a ako, urcite ti povedia ze mas prist aby to videli, to iste povedali mne vtedy s tou jazvou...a boli ta to??ak nie tak ja osobne si myslim ze to ti mozno nejaka cievka len praskla a vytieklo z nej trochu krvy, neboj nic ak nemas bolesti urcite to bude len nejaka hlupotina, hlavne si tam zavolaj!...potom napis co ti povedali, drzim palce! :-)

Nela7

acerka8

a uplne ta chapem ja som tiez nechela aby o tom niekto vedel a ani sa nedozvedel...snazila som sa tak obliekat aby som to zakrila, ako som ti uz aj vcera pisala co som len nosila...

Nela7

acerka8

ahoj ja som ta nechcela v ziadnom pripade odhovorit...vies presne ako napisala mirus ked si das satku neni to vidno neboj ale na nejake tielka na ramienkach, obtiahnute tricka ci tricka s vystrihiom mozem na tych 6 tyzdnov zabudnut...oki teraz som este v praci ked pridem dom pofotim sa trochu dobre...ja mam tiez take iste akurat ze mam 420 ml

Nela7

M.i.r.u.s6

ze maska :-) diky...mne povedal ze ak ma to neboli pomaly mozem tak od pondelka valim koliecka po skolskom dvore, ved musim zhodit do plaviek, lebo tolke nic nerobenie sa na mne podpisalo :-( ...este stale sa ti neusadili?no ja ich mam tiez este hore ale uz nie tolko no a su dost tvrde inak ja uz necitim bolest ani na dotyk takze pohoda :-)

bibi13

Matulka

Nebola som na tej vizualizacii.. ja mam vykojne prsia a ja som mu oovedala, ze nechcem mat velke prsia, tak mi navrhol toto a ani neviem, ci by sa pri mne ta vyzualizacia dala spravit.. ;)))

Tak sa tam mozno uvidime..;)