Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

andrea.ho

Dievcataaaa, tak uz som sa konecne odhodlala aj ja. Mam termin u MUDr. Racza, ale az v oktobri, kedze teraz som rozcestovana. TESIIIIIM SA!!!!

Nelka789

anna.m
fotky pred nemam,jedine sucasne mozem poslat na mail,ak napises :) ale urcite by som sla do tych vacsich lebo to uz nie je taky velky rozdiel zas

anna.m

Nelka789
nemas prosim ta fotky pred a po. ja mam za 3 tyzdne OPku stale som si neni ista velkostou. mam mat 390-420vysoky profil. len neviem ci nebudu velke ci si nedam iba 360. vysku a vahu mam skoro ako ty :-)

Nelka789

Fuha, no ja by som asi nevahala a volala dnes sestricke a rovno sa na to opytala, ci ju mozes vziat este dnes alebo pockat.to bude asi najlepsie riesenie :)

ziena

A stala sa mi este jedna neprijemnost a neviem co spravit. S manzelom sa nam pocas sexu roztrhol kondom. Neviem, ci mozem uzit 'tabletku po' pretoze som uviedla na konzultacii ze neuzivam ziadne lieky. Ale nechcem riskovat to,ze ma to ohrozi pocas celkovej anestezii a nemozem si ani dovolit otehotniet min ten pol rok po opke. Myslite si,ze budem moct uzit tu tabletku po opetacii?

Nelka789

Ziena
Ahoj,ja mam 350 okruhle pod sval, 170cm 55 kg,pred opkou som mala mini jednotky a teraz mam pekne plne prsia (podprsenku nosim D ) ale zvykla som si moc na ne a zdaju sa mi male,takze idem do vacsich.po opke som uz 4 roky :-)

ziena

Ahojte, ja mam tuto stredu rano uz operaciu. Bude mi ju robit doc. Marsal v Euroclinik. Pocas konzultacie sme sa dohodli na klasickych okruhlych ( chcela som preto ze este nemam deti keby sa nahodou pokrutia zostane ten isty tvar) idu pod sval. 350 ml a stredny profil. Doktor mi nechcel dat viac ako 300 ml ale ja som naliehala ze chcem vacsie. Stale sa vsak obavam ze budu aj tak male. Mam jeden a polky, obvod hrudnika 72cm. Vyska 171cm a vaha 58kg. Chcela by som vysledny efekt take plne tri a polky. Mate niektora podobne?

LiluM3

Ahojte kočeny,

píšem po dlhšej dobe, nakoľko mi nešlo prihlásiť sa pod svojím kontom, ale podstivo som čítala vaše príspevky.

Dneska som bola konečne na predoperačných vyšetreniach a budúci týždeň vo štvrtok ideme s Dr. Paliatkom na to. Už sa brutal teším na ten pocit, keď sa zobudím s prskami.
Chcem sa opýtať, po akej dobe ste mohli šoférovať po opke?
Vďaka za info :) Pekný deň