Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

linn555

Baby prosim vas po akej dobe ste sa isli kupat? Ja som o dva dni presny mesiac po opke..nic ma neboli,cez den nosim normalnu podprdu.. samozrejme nie plavat ale len tak do bazena oddychovat.. myslite ze to mozem na nejake 2 hodinky?

Sandritta

mulatka,
Je to uplne normalne. Si este kratko po opke, ja som tiez to mensie prsko mala viacej opuchnute a bolelo ma stale. Mne odpuchli az tak po 2 az 3 mesiacoch. A formuju sa do pol roka, tie prve 3 mesiace ale najviac.

mulatka

babenky som mesiac a pol po opke a jeden prsnik mam vacsi a to tam mam mensi silikon je to este normalnea mam ho aj klesli da sa to este vyformovat do 3 ,esiacov

henka88

a ešte baby, viete niečo o masážach prsníkoch? ja som čítala, že proti kapsulárnej sa dá predchádzať aj pravidelnými masážami prsníkov, ale teda neviem, ako sa to má masírovať. :)

henka88

sandritta, Nelka789
ahojte. Mne je lepšie zase v podprde, mám pocit, že vtedy to menej cítim. Niečo podobné som mala niekedy 3 mesiace po a to zväčšia ked som mala pred kramami alebo som sa nejako viacej zatazila. Ale teraz nic, a mám to nejakých 5 dní. Nie je to nejako bolestivé, ale je to nepríjemné, lebo vnímať to vnímam. To pravé mám aj tuhosťou iné, čiže je pevnejšie ako ľavé, ale to už od opky. Už len sledujem či sa nič nemení tvarovo, ale nič nebadať. Ono je to taký pocit, akoby ma niečo ťahalo zostredu. Ak sa môžem opýtať nelka ty si mala aké komplikácie a kedy ti začali.
Inak myslíte že tie imploše držia veľmi pevno namieste? Lebo ešte mi napadá, či sa nemohli nejako natiahnuť alebo natrhnúť :D keby zažili také dosť silnejšie tlačenie k sebe... (pri intímnostiach :D) Díky za odpoveď.

Nelka789

henka88
ahoj, ja som mala podobnu situaciu, dlhsi cas bolo dobre a nastalo pichanie ako opisujes, no mne to nepreslo a mala som komplikacie, som 4 roky po opke a idem na reopku. velmi sa tesim a dufam bude vse ok :)

AiksaS

Ahoj zeny. Zajtra idem na konzultaciu do Sace. Neviem sa rozhodnut pre velkost implantatov... Ako sa dostanem do galerie?

Sandritta

henka88,

Ahoj, ja som tiez uz pol roka po, mna len prednedavnom prestalo boliet prave prsko a to ma uz par mesiacov po opke nebolelo. Teraz ma uz asi 2 tyzdne neboli. Ja som sa tu uz aj na to pytala ci je to normalne. Barbora10 co je uz niekolko rokov po mi odpisala ze este taketo pichnutia a mala bolest je ok, pokial to nie je velka bolest a zmena tvaru prsnika je to v pohode. Ja som sa uz potom na tu bolest nezameriavala, nejak som to pustila z hlavy a prestalo zrazu. Ja som vtedy ani podprdy nemohla nosit, vsetko ma tlacilo a bolelo. Neviem cim to je, chvilu som myslela ci to aj nie je aj z bolesti chrbta...
Tak sa neboj ;)

henka88

ahojte dievčatá,

som takmer už pol roka po, a nejako ma zrazu začalo pobolievať pravé prsko, čo už po 3 mesiacoch po sa vôbec nestalo. Je to taká pichavá bolesť zostredu - z medzery pravého. Hlavne keď si dám dole podprdu alebo keď si ľahnem (aj v nej). Nijakú záťaž som nemala a už to je nejakých 5 dní a nemám ani pred krámami :) Máte nejaká podobnú skúsenosť, že či je to OK?

Sandritta

anna.m

Ano u Mladeka. Mne vysetrenia robili tam- krv, EKG a uz len potom som isla na sono prsnikov k ich doktorke na polikliniku v Nitre.
Sice ma to stalo 140€ + 20€ sono, no bola som rada ze som nemusela nic nikomu vysvetlovat.