Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anna.m

Sandritta
ty si bola u mladeka ja idem tiez tam. ja som sa 2krat pytala na recepcii na zoznam a stale mi povedala ze klasicle vysetrenie predoperacne a ze rent. pluc nepotrebuj.

LiluM3

anna.m
RTG si daj urobiť určite. A zoznam Ti pošlem, ale najskôr až zajtra, mám tie papiere u našich a zajtra idem tam. Tak Ti to zajtra napíšem sem.

anna.m

LiluM3
a nemohla by si mi prosim ta dat ten zoznam co treba zistit z krvy? mne povedali na klinike na recepcii ze rentgen pluc netreba ale to nestoji vela tak si to radsej dam spravit.

LiluM3

anna.m
Ahoj, áno, na predoperačných vyšetreniach aj RTG hrudníka + EKG + odber krvi a moč. Ja som bola na predoperačných v pondelok. Ja som od Dr. dostala normálne zoznam vyšetrení, ktoré si mám vybaviť a hotovo.

anna.m

baby vramci predoperacnych vysetreni ste potrebovali aj rentgen pluc? a krvne testy co museli obsahovat? nemate niektora zoznam. na recepcii kliniky mi povedali ze klasicke veci co treba pred operaciou,ale nieze internista bude vyzadovat nejaky zoznam.

Martinaa1

Andrea.ho
Aj ja som riešila podobne otázky, a normalne som sa kamaratky spýtala, či si ich môžem pomačkať, aby som vedela aké sú na dotyk. Nemala s tým žiaden problém. Takže ak máš komu tak si pomačkaj, ak dovolí a budeš prekvapená, aké sú na dotyk skoro prirodzené..... ja idem na opku 28.10 juuuj teším sa....

andrea.ho

Kocky, chcela by som sa vas spytat, tie co mate anatomicke silikony: ake je to na dotyk? Nestazuje sa vas partner, ked sa s nimi hra, ze tam citi umele "vypchavky"? Booze, teraz vyzniem asi perverzne, ale chcela by som si to predtym chytit, pomackat, ohmatat... Mali ste niektora z vas take otazky ako mam teraz ja? Ako ste to riesili? Spytali ste sa kamosky, ci si mozete "sahnut"?

Nelka789

andrea.ho
drzime palce a tesime sa s tebou :) skvely pocit uvidis. ja idem na reopku ale casovo mi to vyhovuje az buduci rok v lete, takze ma roztrhne od tolkej nedockavosti zrejme :D