Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LiluM3

cuculka

prečo že by si ho minimalne týždeň späť nedala? kvoli tomu sa vlastne pýtam ,že sa mi nechce znova prepich jazyk, už aj tak ho mám tretí krát prepichnutý. Tak ma napadlo, že ked si ho dám hned po prebudení, tak nezarastie. :)

cuculka

lilum3
ahoj, ja som mala prstene aj piesingy.. iba mi hovoril ze z jazyka si mam vybrat ale zabudla som na to:) je to kvoli intubovani aby im isla lahsie trubica do krku. ale som rada ze som ho mala lebo by som ho minimalne tyzden spat nedala..:)

henka88

LiluM3
ahoj, no náušnice treba mať dole rovnako ako aj prstene. Mne sa niečo také marí, že to ak by náhodou to opuchlo alebo také niečo, neviem to odborne. :) Tak asi aj piercing, opýtaj sa sestričiek alebo doktora alebo ti povedia tam.
Ja som sa z narkózy prebudila nejakú chvíľku po opke mám pocit, už mimo operačky. Ale neviem ako dlho ma operovali, ale zaspala som o nejakej pol 9 a prebudila sa okolo 12tej.Sa mi riadne dobre spalo :) Držím palce

LiluM3

Baby, ešte mám otázku.
Ako dlho ste boli v narkoze? Zobudili ste sa krátko po operácií alebo to trvalo dlhšie? Vďaka..

LiluM3

ženušky,
vo štvrtok mám operáciu a tak ma napadlo, že či pri operácií treba dať dole náušnice, piercingy a tak, lebo mám v pupku aj v jazyku.
Vďaka za rady :)

mulatka

Sandritta-a klesa mi dole da sa to neako nadvihnut urobi sa asimetria aj bradavku mam nizsie a doktor mi nedviha a ani na sms nereaguje

tomasova

ahoj zajacik,,,prepac ale zmenilo sa heslo v nasej galerke???strasne dlho som tu nebola a nejako sa tam neviem dostat tak sa pre istotu informujem...dakuuujeemmmm