Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

mulatka,

V kazdom pripade musis cakat, myslim ze vela ti tam urcite robi opuch, pockaj kym odpuchnu, 2 mesiace je este malo, tych 6 mesiacov musis vydrzat a prsia sa Ti este sformuju. Po 2 mesiacoch nemozes este hodnotit finalny stav. Ved aj reopky mozu robit az tak po pol roku kedy uz su prsia definitivne usadene a vyformovane, tak este pockaj, urcite sa to napravi. ;)

cuculka

ahojte kocky:)
chcela by som sa opytat trosku tak mimo temu.. na pery.. mate niektora zvacsene? pripadne koho by ste odporucili?:) nechcem vyzerat jak kacica len trosku objem:)

mulatka

Sandritta-a doktor ze na poslednej kontrole nic nevidel ze v pohode ale stale bol velky uz vtedy som mu to povedala ze je vacsi ze ako to je mozne ked ani taky rozdiel som nemala ani pred opku a to v nom mam mensi implantat tak ten vacsi implantat by mal bit vacsi :(

Sandritta

mulatka,

Moze byt aj po 2 mesiacoch. No uz by nemal byt vacsi ako na zaciatku, teda skor by sa mal zmensovat. Ja som si prsia po opke merala, aby som vedela ze odpuchaju, lebo volnym okom sa to tazko sleduje.
A kolko mas rozdiel v ml medzi implantatmi?
Nedovolala si sa tomu doktorovi? Alebo sestricke?

mulatka

Sandritta-ahoj 17 budu uz dva mesiace a o moc mam velky ten kde mam mat mensi implantat taky rozdiel som nemala ani predtim uz mi to pripada ze ako keby tam bol ten vacsi implantat

Sandritta

mulatka,

Pozerala som Tvoju galerku, mas ich sice odfotene len tak po leziacky, no mne sa velmi lubia!
Inak nemala si velku asimetriu pred, tak neviem preco ti daval rozdielne implose. Kolko ml je rozdiel? Ja som mala tiez asimetriu a mam rovnake implose a musim povedat ze na pocudovanie po pol roku su prsia rovnake... Myslela som ze ked sa usadia tak vystupi aj ta asimetria, no doktor mi povedal ze sa to moze praveze urovnat a ze skor rozdielne implose by v mojom pripade urobili opak.
Tusim si pisala ze si nejako mesiac po opke? To je veeeelmi skoro, ja som ich mala na zaciatku aj krive! Prsia mas urcite este opuchnute, pockaj este, musia odpuchnut, daj im cas! Skor ako po 3 mesiacoch ti ani doktor nepovie! Mne povedali ze este aj po mesiaci mi mozu este zapuchnut! A 6 tyzdnov sa este len prirasta implos a vytvara sa okolo neho kapsula. Takze fakt este neries. To s tym poklesom neviem ci som spravne pochopila, no vsimla som si aj na inych foto ze ked je jedno prsko viacej opuchnute tak ten opuch posunie akokeby aj bradavku, takze to moze byt aj tym. Jedine ze by Ti klesol implos, co je ale sanca tak mozno 5%... Neviem, nevidela som. Pre pokoj svojej duse kludne bombarduj doktora a ukaz sa mu. Mozno ma len dovolenku.

Inak ich mas fakt velmi peknucke ;) Pridaj potom foto.