Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vanes

viktoria21, a ten menzes som už mala , teraz mám dostat až 10 dní po opke. ja som to mala vypočítané,nakolko mi chodia úplne presne, chvalabohu.

vanes

viktoria21 dakujem velmi pekne, ja som mu písala už druhý krát a vôbec mi neodpísal tak neviem prečo, je to divné. s tou menštruáciou by to až tak velmi vadit nemalo ak to je posledné dni, vtedy už silno nekrvácaš.dúfam že nám to dopadne dobre.ty poznáš niekoho komu robil hedera prsia, aj si videla na živo jeho prácu,či boli baby spokojné aj s jeho prístupom. čím sa mi to blíži tým ma viac prepadajú myšlienky, že či vôbec íst, už mi asi šibe.už aby to bolo za mnou.

viktoria21

vanes
ahoj v stredu budem na teba tuho mysliet mna to caka toho 3.6 tiez hedera-pisala som mu email a stale mi neodpisal. a este sa bojim ze mi menstruacia nepride tak ako ma.ach ty si ju uz dostala,ked 29.5 mas obku?a keby sa mi stala taka vec ze posledny den mam menstruaciu a je to prave v ten den operacie,tak by ma hadam predsa zobrali nie?to uz nebyva silna a ja iny termin nemozem mat potom mi to v robote nevychadza vobec.

lluciaa1211

Zoja83
Strašné! Dotyčný by mal mat za to iný postih, nie odvykačku, za to všetko čo si si musela vytrpiet!
Ale už ti to naozaj vyzerá dobre. Prajem ti všetko dobré, či už sa rozhodneš ísť do implantátov alebo nie. Drží sa!!!

zoja83

lluciaa1211
no povedal....
zfusovana plastika a dr na odvykacke?
ked si pozries ty alebo hocikto na tomto fore fotky tak tie jazvy dlhe ako ked pozasivaju prasa sa ti zdaju ako od plastickeho chirurga?jazvy mam dlhe od zaciatok po koniec prsnika nie 5cm a jeden implantat nad svalom a druhy pod?to si asi este nepocula......neviem co viac dodat...:(