Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

BritneyBitch

Baby

Je normalne, ze ma tyzden po operacii zacali trosku stipat bradavky a stehy ma tahaju a trosku stipu?

Do vcera som si bradavky ani rezy vobec necitila a teraz to tak postipkava a ťahá.
Trosku sa obavam, ci to nie je preto, ze som sa "namahala", zalievala si caj ci vyberala pradlo z práčky a davala na susiak.. nebolo nic z toho dufam tak ťažké :-(

Martina210

No, mne sa čudovali že či mi nestačí ísť do Košíc na prsia, keďže bývam až za Košicami.A práve preto aké mala Zojka (a aj jedna známa) skúsenosti,o kt. som tu caitala uz davno, tak som si radšej priplatila na cestovnom, a viem že som bola v dobrých rukách.
Inak nechápem baby, ktoré si dajú urobiť prsia a až potom prídu tu na fórum.Sak práve tu na tomto fóre sa môžme veľmi veľa dozvedieť a ked budeme so všetkým 100% oboznamene, potom riešime operáciu.

bibi13

Heej, to som bola ja.. nemohla som povedat, ze sa skerim tak na teba.. nebola som si 100% ista, ze si to ty..;))))) ja pohoda, vstavanie citim, ale nic extra.. ja tak isto, lezim, sedim a prechadzam sa.. stale toto iste dookola..;). Mna brali tiez hned a tiez som bola takto v soku trochu..;))) som myslela, ze pojdem neskor..;)) super, ze to takto zvladas.. ja som si novalgin dala vcera vecer na spanok a dnes nic.. asi ti zabudol napisat recept.. sak keby nieco, tak mu zavolaj a zbehla by si si pre to, ale je to zo dna na den lepsie.. este cakam, ze sa to trosku zhorsi, niekto tu pisal, ze ten treti a stvrty den je najhorsi.. ;)

Matulka23

16kristina02

Kiki, popravde povedané som sklamaná aj čo tam bola jedna kočka so mnou tá tiež, ako sestričky super starali sa stále aj doktor, ale proste ma sklamal dosť v jednej zásadnej veci a ešte viacej zaskočil

Matulka23

16kristina02

Kiki, popravde povedané som sklamaná aj čo tam bola jedna kočka so mnou tá tiež, ako sestričky super starali sa stále aj doktor, ale proste ma sklamal dosť v jednej zásadnej veci a ešte viacej zaskočil

Matulka23

bibi13

jéééj to si bola ty čo tam chodila si hovorila, že si telefónovala s mamičkou že to som zaregistrovala :) vieš čo ani som si na to ráno nespomenula, áno bola som troška vystresovaná lebo som nečakala, že keď prídem hneď ma odvedú na izbu ani s priatelom som sa nestihla poriadne rozlúčiť :)
nie recept mi nedal sestričky hovorili tiež, že mi dá a nič no nevadí ešte stále som si nič nedala zatiaľ zvládam stále si sadám lahám troška sa prechádzam to vstávanir je najhoršie, ale dám si kúpila som si Nalgezin S a Panadol ultra-sestrička hovorila, že si to mám striedať, dal mi akorát antibiotika Ospexin každých 8 hodín a ty ako teda pohodka ? :)

16kristina02

bibi13

Ďakujem za odpoved, no som zvedava ake implantaty mi dr odporuči, ja by som chcela tie gulate :-)

Matulka23 ako si spokojna s operaciou u dr racza?

bibi13

Matulka23

No ahooooj.. ocuj, ja som sa na teba skerila ako slniecko a ty nic.. si bola vystresovana, co??? Ja som cely den a celu
noc len chodila, lebo som nemohla ulezat.. uz mam konecne aj obvazy dole.. lekar ti nedal od bolesti novalgin? Ci resp. Recept??

bibi13

16kristina02

Musis tu chvilku prispievat a ked posles mail so svojimi prsiami s nejakym popisom a svojim nickom, ktory tu pouzivas na adresu co ti napisala zoja, tak nas zajacik ti posle presne instrukcie co a ako dalej..
Ja som bola u dr. Hederu v interklinik a su tu aj baby co boli u racza.. matulka23 bola u neho teraz na opke..

bibi13

Zoja

Chapem, ze mas strach.. len ked toto vsetko co si prezila, nebolo kvoli implosom, ale kvoli lekarom, tak by si si implose mohla dat.. zase na druhej strane, strach sa v tom zase rypat, by to asi mne nedovolil.. chvilku pockas, nechas si ukludnit prsicka a potom uvidis.. este raz, dole klobuk, ze si vsetko tak super zvladla..