Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Martina210
A nevadia ti tie stehy ? Mne ich odstranoval ked som bola 5t po opke, ale ja ich stále cítim pod kožou take ostre vyrostky a jeden sa mi tuším zase dere von :-( Bola som na kontrole v utorok a povedal, že nad stehom vyzera byt zrastene, zahojene, že radšej počkáme ešte ako sa s tým telo popasuje, nerad by to otváral... Mam strasne malinko podkozneho tuku, aj preto to tak citit. Dnes rano som si zase nahmatala kúsok vonku. Aj to mám citlivejsie. Ide ma uz slak trafiť, dufam že to nebude nic vážne...

bibi13

Tomasova

Ja mam 360 anatomicke, vysoky profil.. a mam aj upravu..opku som mala v stredu.. takze este koooopec casu do krasneho vystrihu..;)

tomasova

titten
aha,som tu stara ale necitam vas tu uz vsetky,a aj keby tak nas tu je uz tolko ze mam uz zmetok...a ake mate velkosti kocky??

tomasova

bibi
tak to sa mas na co tesit ti poviem....asi skoro kazdy druhy chlap mi pozrie do vystrihu a niesu vynimky ani zeny...fakt dobry pocit sebavedomia...ty mas mat kedy opku??a aku velkost??