Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Nena1

Rovnako ako titten, nemusela som sa dozadovat.. len, ked som prestala citit ten neprijemny pocit v nohach a chcela som zaspat, lebo som uz nevladala od unavy, tak som sa pytala, ci mozem uz zase lieky.. a kedze mne nerobili do zili lieky dobre, skusali sme novalgin.. a recept som tiez dostala automaticky.. a co sa tyka toho, ze ma nutili na wc, alebo sa prejst, tak som bola rada a chcela som to, pretoze mam skusenost aj po porode, cim som to skorej rozchodila, tym to bolo lepsie.. a pani co bola so mnou na izbe, si pytala misu, lebo by neusla, tak jej ju dali.. az neskor sla po svojich.. takze tak..;)

tomasova

skoricka
som rada ze si spokojna a nezhorsuje sa to,a verim ze sa to ustalilo....mas ich fakt ukazkove.....lucka sa ma fajn,len malinku ma casto chorucku ale inak prekypuju krasou obe....min.tyzden som bola na navsteve ja u nej a zajtra pride s malinkou ona ku mne na cely den...prsia ma nadherne,uplne uz ako svoje aj ja bez problemov....len mne sa akosi neda spat na bruchu,tie silikony ma tlacia a je mi to nepohodlne...ale nejako mi to nechyba...inak si vychutnavam velke vystrihy a pohlady ....

Titten

Nena1,

na wcko som sa chcela ist rozpohybovat, lebo ma uz chrbat bolel z toho lezania a neviem ako by som potom do auta presla. Ja som bola len jednu noc na klinike. Prve vstavanie bolo tazsie, lebo som hned aj vracat musela, ale potom to uz slo dobre a bez pomoci som sa dvihla potom uz dobre

Titten

Nena1,

ja som to myslela tak, ze nikto ma pravidelne nedopoval, ked som chcela, som si zazvonila a lieky mi dali vnutrozilne, predpis na domov som dostala.

Ja som cakala totiz po opke ze fakt bolesti, ako niektore kocky popisovali, nic take sa ale nedialo, trosku slabo som citila tlaky, ale som si myslela, ze asi pri narkoze mi este nieco dali a preto ten efekt. Ale potom chodil lekar za mnou, ze ci mam bolesti, ja ze no trochu zacinam citit tlaky a on, ze nech to nenecham do mega bolesti vystupnovat a nech si lieky pytam, ze oni nevedia posudit, iba ja, ako ma to boli a kedy mi liek treba.
Takze nemyslela som to, ze som sa musela dozadovat, aby mi nejaky liek dali. Ja som si pytala aj viackrat proti zvracaniu a dopichavali

Nena1

All
čítam tu niektoré príspevky a čudujem sa... Vy, ktoré máte po opke, ste si museli na klinike pýtať lieky od bolesti? Ja som ich automaticky dostávala každé cca 4-6 hodiny (presne nepamätám) vnútrožilovo, plus antibiotiká. Sestrička bola načasovaná a sama prišla, hodila na stojan flaštičku a už mi to tieklo rovno do žily. Nič som nemusela riešiť. Po operácii som sa prebudila zacievkovaná, takže prvú noc ani na WC som nemusela. Na druhý deň už ano, ale to ma nikto nenútil vstavať z postele a prechádzať sa. Domov som automaticky dostala predpis na Flector a antibiotiká.

bibi13

Titten

Prudke pohyby mam stopnute.. vsetko robim jak slimak tak nejak automaticky..;)) aj v interklinik boli take sestricky, ze dosli nakuknut aj bez zazvonenia.. a jedna vecer chodila kontrolovat ci som aspon na chvilku zaspala..;)

Titten

Ja som mala v euroclinic super sestricku, chodila ma kontrolovat, aj ked som zrovna nezvonila, ozaj mila, dala lieky ked som pytala, rano aj kavu mi spravila. Celkovo personal, doktor aj majitel spokojnost. Uz nech sa dobre zhojim hlavne.
dnes som bola v praci ukoncenie PN odniest, este ze je zima a ja mikinu a bundu, si zatial nikto nevsimol nic, uvidime ked sa otepli

Titten

Bibi13,

hlavne ziadne prudke pohyby, pocitis, pokial ta ruky pustia.

matulka23,

v com ta sklamal doktor?
ved napis, ja som pisala sklamanie z gubu v ulk.