Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vikusik99

zoja83
ahoj...mrzi ma, co sa ti stalo a dufam, ze bude uz len dobre..Kedze, som necitala vsetko od zaciatku..zaujima ma, ako tvoje problemy zacali?Ja som 4 dni po opke...a zacinam mat strach...kedze, som bola v chirmede.Ale, myslim, ze teeba operoval Kacmar..a ten je uz na odvykacke..Ja som zatial spokojna, ale to je velmi kratka doba..robit nrjakr zavery.

nadranka

queen

Práveže nie, ako som sa ráno zobudila tak som to začala cítiť.... Tak neviem, napadlo ma či sa niečo nedeje keď ma to pobolieva a ako som včera čítala čo písala vladka (zoja) že jej sa to začalo bolesťami v prsníku, tak som trochu znepokojená z toho.

Allice

Ahojte Kočky, dnes uz deň a prvú noc po opke, ale ťa noc bola hustá, jednak sa mi vôbec nešikuje spat na chrbte, jednak mi večer uz nastúpili poradne bolesti. Teším sa uz domov, poobede po mna príde muž... Inak je to fakt zvláštny pocit, že sa preberiete z narkózy a máte úplne iné cicky... Ja sa na tie moje neviem vynadivat a furt nakukam do skafandra... :D

bibi13

Zoja

Super, ze to mas za sebou a ciciky vyzeraju opat pekne.. aj si sa bavila s lekarom ohladom implantatov? Keby si si ich
Chcela dat, aky mq na to nazor?

queen

nadranka
Často sem baby píšu že po nejakej dobe sa zase cici ozvu a vtedy nasadia znova skafac cez den aj noc a ono to prejde... Nerobila si den predtým niečo namahavejsie ?

nadranka

Ahojte, chcem sa opýtať tých, čo sú dlhšiu dobu po augmentácii... pred asi 3-ma dňami som ráno vstala a cítila som bolesť jedného prsníka, stále ma na dotyk pobolieva. Tak neviem, mala ste to niektorá???? Alebo som si ho len zaležala keď som spala na bruchu? Ale to by ma asi už nebolel.