Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

16kristina02

bibi13

to rada počujem ,elbo fakt malo kde su prave sestričky mile :-) a možem sa ťa spýtať kedy si bola na opke a kolko ťa to cele vyšlo? :-)

bibi13

16kristina02

Sestricky su super.. fakt.. a s pani co som bola na izbe sme si pytali tabletku od bolesti a sa na nas smiala, ze paci sa narkomanky..;))))) zlata bola..

bibi13

Titten

Dufam, ze mas pravdu.. ja dnes prsia skoro vobec necitim a aj som si ich hladkala ;) a citlive su.. aj manzel si trosku pohladkal a tie iskry v ociach..;D lekar mi hovoril, ze este dnes mam polihovat a zajtra uz mozem pomalycky nieco robit.. ako ma telo pusti.. do kedy vlastne nemozem vobec zdvihnut ruky? Len informacne..

Matulka

Ja idem na kontrolu v utorok na 10:30..

16kristina02

Matulka23

jejda to ani nehovor, a prosím ťa v akej veci so ostala sklamana???? ked aj dr aj sestričky boli v pohode?

Titten

Bibi13,

nemusi to byt u kazdej. Ja som 4ty den po opke a citim sa dobre. Ale bola som s dcerou po lekaroch, sebe ukoncit PN, s muzom na nakupe a este som varila, tak citila som uz chrbat, ze musim sa vystriet. Inak fajn, zo dna na den lepsie, len treba opatrne a postupne.

zoja83,

ja som v soku, neskutocne silno ti drzimpalce aby konecne sa s prskami postastilo u cervena napriklad.
prezila si si steasne veci.
neviem co ti dementi tolke hodiny v barkoze s tebou robili.
a nad sval posval kombinacia je fakt jak keby ozrati boli. To pri opke si nikto nevsimol, nejaka sestricka?
cudne.
on slopal, ci fetovl?

Martina210

BritneyBitch

Si veľmi krátko po opke, musíš sa šetriť, aby si nemala potom problémy.Ale to hádam vieš.Ja budem 6 tt po, ale si netrufnem dvihnut ťažšie este.Také stavy čo máš sú normálne, skôr by boli nenormálne po 2-3 mesiacoch.Musíš počkať a samo všetko prejde ;-)

Matulka23

bibi13

Bibi, som s priateľom u rodičov čiže 80 km od BA takže už tam asi nepôjdem až v stredu ako pôjdem na kontrolu ty ideš kedy?
no práve aj ja čakám, že to môže byť ešte horšie, ale dúfam, že už nie :)
dnes ma viacej bolí ľaví prsník kde mi vytahoval dren štípe a tahá ma to :/ ráno mi dal inú podprdu viacej stahujúcu tak možno mi to na to tlačí

Martina210

Queen

Hej dobre už vyzerajú jazvy, len z koncov trčia tie stehy vstrebatelne.Môžeš vidieť aj v galerke.Na kontrolu idem teraz koncom mesiaca :-)